reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

torba do szpitala.....

reklama
No ja, to z tydzień prawie pobędę, więc to oczywiste, że spakuję co się tylko w torbę zmieści :laugh: :laugh: :laugh: a jak się nie zmieści to mąż doniesie, mieszkamy w końcu w bloku przyszpitalnym :laugh: :laugh: :laugh: daleko nie będzie trzeba nosić :laugh: :laugh: :laugh:
Właśnie sie cały czas zastanawiamy czy po odbiór nas zamawiać taxi? :laugh: :laugh: :laugh: w niektórych szpitalach do parkingu tyle się idzie co do naszego mieszkania :laugh: :laugh: :laugh:
Marek najwyżej dwa razy obróci raz z nami i drugi raz z bagażem :laugh: :laugh: :laugh:
 
Jeny Klara to ty juz za "chwilkę: możesz sie rozdwajać. :D w końcu za 2 tygodnie świeta a zaraz potem juz styczeń. No a w styczniu to już na 100% któres się rozdwoją. ::) :laugh:
 
Kachna321 Slub ??????? Gratulacje!!!
Chyba przed Swiętami to już torba powinna być gotowa :) Wczoraj miałam takie skurcze, że żałowałam, że jeszcze nic nie jest przygotowane... Zawsze to się wydawało, ze mamy jeszcze tyle czasu...a tu torba do szpitala!!! Chyba zaczynam się bać! ;)
 
wczoraj się ze mnie położna śmiała, jak jej powiedziałam, że się cholernie bałam na zajęciasz szkoły rodzenia o porodzie. A jak ja się miałam nie bać jak takie rzecze mówili....
Karolina ślub cywilny
 
Ja do szpitala zabieram jeszcze wode mineralną,czekolade wedla z nadzieniem truskawkowym
(w razie gdybym byla wyczerpana skurczami to sie posile ) ;)jakas rozluzniajaca muzyke,
ksiazke
moze sie nie przyda,ale jesli poród moze trwac nawet 20 godz,wole miec jakiegos zabijacza czasu :laugh: :)
 
reklama
Do góry