reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

ja mam podręczną jedną, ale mam też walizę wielką na kółkach więc nie wiem, wzięłabym ją a w niej wsio od razu i dla mnie i dla dzidzi,ale za duża jak dla mnie, więc myślę o tej podręcznej na ramię i drugą mniejszą ...się zobaczy zresztą
 
reklama
To dokładnie tak jak ja:) Nawet nie mam torby jeszcze !!! Nawet nie przyszły moje kosmetyczne zakupy, łącznie z tymi podkładami i rzeczami dla dziecka :)
 
W ostateczności da się przeżyć w szpitalu i bez torby ;) Jednak wolałabym tego nie sprawdzać. W sumie muszę się pospieszyć...jak to tak zawsze na ostatnią chwilę :-)
 
To dokładnie tak jak ja:) Nawet nie mam torby jeszcze !!!

No u mnie torby tez jeszcze niet! ;] Ale juz raczej wszystkie potrzbne rzeczy skompletowalam, tylko je popakowac...
No i jeszcze jakies jedno pranie zrobic, ale to w sumie moze poczekac. Najwazniejsze poprane :)
 
W ostateczności da się przeżyć w szpitalu i bez torby ;) Jednak wolałabym tego nie sprawdzać. W sumie muszę się pospieszyć...jak to tak zawsze na ostatnią chwilę :-)
no ja jak trafilam do szpitala nagle w tym 28tc i torby nie mialam zadnej ze soba i powiem Ci ze NIE dalo sie przezyc wlasnie... Masakra. A moj kochany maz zamiast zadzwonic i zapytac sie co mi trzeba, spakowal mi w reklamowke ze sklepu (taka przezroczystą! o zgrozo!) pizamke, kapcie i PODKLAD! (i to ten ktorego nie uzywam bo kupilam za ciemny). Wiec wtedy jak wrocilam do domu to powiedzialam sobie ze dla siebie musze chociaz torbe miec bo jak przychodzi co do czego to wlasnie tak sie wyglada, w 1 pizamie kapciach i na murzynka :-D
 
Wiec wtedy jak wrocilam do domu to powiedzialam sobie ze dla siebie musze chociaz torbe miec bo jak przychodzi co do czego to wlasnie tak sie wyglada, w 1 pizamie kapciach i na murzynka :-D

No i jak tu nie kochac tych naszych facetow?! :-D :-D

Jak jak w 19 tyg wyladowalam w szpitalu, to nawet po tel i wytlumaczeniu, co i ile, nie dostalam tego co trzeba ;-) Wiec tez wole sama sie zatroszczyc o spakowana torbe i wziac najwazniejsze, a reszte to pal licho... ;)
 
kozica a karmiłaś nimi cały czas czy tylko na początku? bo ja przy Oliwce nie używałam, ale na początku bolało bardzo (pierwsze 2 dni) ale bałam się że jak już zacznę to nie będzie umiała już później bez.
Karmiłam cały czas (3m-ce) bo bez nich to była jeszcze większa masakra, a w szpitalu to mały nie potrafił się dobrze przyssać a z nakładkami nie miał problemu.
 
Ja jeszcze nie spakowana ,poczekam do bezpiecznego, ale wszystko poukładane w szafkach więc jakby co wystarczy wrzucić do ...i właśnie tu się zastanawiam.
Jak byłam na IP to do porodu dziewczyny z walizkami podróżnymi takimi na kółkach startowały i ponadto torba podręczna.
I właśnie nie wiem co wybrać.Torby mam ,ale walizki takiej nie.Zawsze moge wziąć od mamy i właśnie się zastanwiam czy to nie przesada.Chociaz z drugiej strony lepiej mieć czegoś za dużo niz za mało.
Licze też na to że C zawsze coś dowiezie.:tak:
 
Walizki podróżne + torba podręczna ? To te dziewczyny chyba faktycznie na wakacje jechały ;)
Uważam, ze to przesada. Wziąć tyle co trzeba, a potem mąż dowiezie .
 
reklama
Kurde, ja nie mam miękkiej torby, same walizki, więc chyba się spakuje w walizkę. W ogole brakuje mi jeszcze koszul do karmienia, kapci nowiutkich i stanikow do karmienia. Ile stanikow bierzecie w ogóle do szpitala? Dwa wystarczą?
 
Do góry