reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

nie bardzo wiem o co kaman,bo chwile mnie nie bylo ,pokazalam sie i dostalam zrypke od osoby zupelnie mi nie znanej..:-p nawet nie wiem dlaczego ??
ale za to temat ciast bardzo mi sie spodobal i humor poprawil bo jakas taka wypluta bylam ;-)...
pawimi pewnie twoje dmuchanie przywialo ta wiosenna pogode do mnie ,bo u nas ostatnio tak bylo wietrznie ,ze ogrzewanie poszlo w ruch.
mamita i ja bym z checia do ciebie podeszla,zebys cos ze mna zrobila bo wygladam jak pol nieszczescia :zawstydzona/y:
ajjj,ze ty musisz mieszkac tak daleko...:-(
zuza i moj po przepiciu robi skruche..faceci chyba tak maja,a jak w ogole sobie radzisz ?..ja wiem ty juz wprawiona ale tak to chociaz chlop byl na weekend a teraz...na jak dlugo wyjechal tym razem ?
chorowitkom zdrowka ;)
 
reklama
no właśnie nowe mamuski to czemu nie przyjęłyście moniki spowrotem,chyba forum jest dla każdego to piszcie na zamkniętym skoro macie a nie chcecie innych czytać

Widzę podczytujących tu co niemiara. Adwokatów nie potrzebujemy. I nie panosz się tu skoro się nawet nie udzielasz :wściekła/y: Co za ludzie ....:wściekła/y:
 
Witam po dłuuugiej przerwie. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, przestałam kiedyś pisać, później żałowałam, że uniosłam się honorem, ale głupio było przyznać się do błędu, a teraz po upływie czasu jakoś łatwiej, tym bardziej że cały czas o Was myślałam, żeby nie było, że cukruję, ale nie raz jak wchodziłam na swoje stare bb, to zajrzałam i do Was.

Widzę, że u Was ciągle jakieś małe zgrzyty, fajnie że dobrze sobie z tym radzicie.

Pozdrawiam i życzę Wam spokoju na forum:-)
 
My sie staramy o rodzenstwo ''dla ''Patuliny ;-),starsza dwojka sie razem chowała ,miedzy nimi jest dwa lata roznicy i teraz tez tak bysmy chcieli :-) Fakt ze juz widze te komentarze. Przy Patrycji potrafiła mi znajoma powiedziec ze o wpadliscie jak mnie z mała zobaczyła:szok:( do furi mnie to doprowadzało tyle sie staralismy ciaza zagrozona walczyłam o kazdy dzien a tu ktos z takim wspołczuciem/złosliwoscia ) i pewnie teraz bedzie jeszcze ''ciekawiej '' .I troche sie boje bo pewnie tez jak i poprzednie moze byc ciaza z problemami ale damy rade .....mysle :-p:-)
 
Witaj Natkaa, oczywiscie ze Cie pamietamy...co nowego u Ciebie? Milo ze do nas zagladasz ponownie.:tak: Jesli chodzi o zgrzyty na watku to bardzo dawno ich nie bylo, ostatnio chyba w lutym...wlasnie po tej slawetnej "awanturze" ktora bezsensownie zostala wywolana i pozostawila wiele niesmaku nas opuscilas. Pozniej byla dluga cisza i wzgledna harmonia ale widzisz tak to jest jak sie komus nasz spokoj nie podoba i lubi wtracac swoje trzy grosze w glupi to tego sposob. Tego ostatniego posta skierowanego pod moim wlasnym adresem godzine temu nie bede nawet komentowac bo sie nie chce osmieszac ale jak ktos lubi robic z siebie blazna - to prosze bardzo. Polecam jedynie przyswoic sobie czytanie ze zrozumieniem bo widze ze mamy z tym problem. Jesli chodzi o forumke o nicku anussia to dla wytlumaczenia zaznacze ze nawet zadna z nas nie wie kto to jest, nigdy sie z nami nie przywitala ani nigdy nie przedstawila tylko jakies ponad pol roku temu pozostawila jedynego posta mniej wiecej o podobnym znaczeniu, wiec nie dziwie sie ze dziewczyny sie oburzaja i nie chca tego tolerowac. Wiadomo forum miejsce publiczne i kazdy ma prawo czytac i zabrac glos...ale niech zrobi to z sensem a nie tylko po to zeby zaburzac czyjs spokoj i porzadek. Tyle ode mnie na tematy porzadkowe ;-)
Zegnam sie juz na dzisiaj i zycze Wam milego wieczoru.
 
Fasolka to o które dziecko sie staracie ? Szacun i wielki pokłon ,i widzę ze masz córkę o imieniu Dorota :-).

Co tutaj za awantury ? No nie ładnie tak podczytywac i wtrącać swoje 5 groszy jak nie uczestniczy sie wcześniej w naszych rozmowach .

Do mnie to trochę dmuchnelyscie tego sloneczka :-).

U mnie dzień udany,rano sprawy pozalaywialam i wagę elektroniczną w netto sobie kupiłam :-).
Później z M kupiliśmy dzieciom promocyjnie 2 krzesełka i stolik :-), . M dziś wcześniej z pracy wrócił więc te zakupy a w domu przemeblowanie :-), po drinku my z M wypili i zaniedlugo spac ,M z psem poszedł i zaginął ale dostanie ochrzan jak wróci wrrrr, dobrej nocy .
 
jestem i ja wieczornie...


dziewczyny sama w to nie wierze jeszcze -bo szybko poszło- podpisałam godzine temu umowe wynajmu lokalu pod gabinet kosm.
za tydzień dostaje klucze i znów ruszam ze stacjonarnym ,tylko tym razem 700m od domu :-)


Natkaa
witaj ponownie ..nie unoś sie już i pisz jak chłopcy sie mają :tak:

Fasolka
powodzenia w staraniach ..a ludziami sie nie przejmuj-nie dogodzisz jakby nie było ;-)


Pawimi ,Joaś ,Zuz inka,Hana,Madlen
a co tu tak wesoło,wesolutko-francuzy,bezy,rurki ..skruszeni mężowie :):):):)

no i oczywiście odpalam wosk i zaraz będę kudły rwać komu trzeba:tak:


Majqa
widzisz jakie adwokaty tu som :) też się wpieniłam ..wrrr




ja własnie opijam z mężem podpisanie umowy...mam nadzieję ,że bedzie oki..
poczymacie &&&&&??
 
no to dajesz czadu mamuska, oj dajesz hahaha jakie niespodzianki nam tu robi :-D nie nadarzam za Toba z tymi biznesami :cool2:
Adwokaci przegonieni mam nadzieje na nastepne siedem miesiecy bo taka widze miarka czasowa obowiazuje wsrod mieszaczy i wtracaczy wszelakich. Innych podczytywaczy spolecznych tez mamy a jakze :tak: ale niech im tam, widac takie interesujace jestesmy ze nas tak lubia czytac :rofl2: Teraz to juz napewno ide. A kysz ty pawimi a kysz :-p
 
reklama
Do góry