reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

Lorien moja ma takie grudnki na czole i czewrone plamki na calym brzuszku i piersiach, pediatra kazal sie nie przejmowac, podobno wynika z przystosowywania sie do powietrza...
 
reklama
Nasz Wituś ma dziś dwa tygodnie ;-):-D:laugh2: Ale duży chłop już z niego ;-);-)
Byliśmy dziś rano na badaniach krwi - pani znowu pokuła mu paluszki, ale opłacało się. Bilirubina spadła z 15,05 do 10,81, a CRP jest 0 :szok:;-):-D:laugh2: Pani doktor stwierdziła, że żółtaczka idzie sobie precz, więc jest super. A od jutra mogę zacząć na nowo karmić synka cycem. Nareszcie :-D bo to karmienie butlą a później ściąganie pokarmu jest wykańczające :-( Strasznie dużo czasu to zajmuje :szok::-( i jest bardzo męczące :eek: Ciekawa jestem tylko czy Witek nie będzie miał znowu problemu z przyssaniem się do cyca :confused::baffled:
 
my dziś po pediatrowaniu się. bilirubina bedzie po 15 - wynik na telefon. tydzień temy była 16,79. mam nadzieje za spadła, bo jak nie to i nas czeka odcycowanie:eek:
a Filipkowi cyc wyraźnie służy - waży już 4360g:szok:
 
a tak zupełnie z innej beczki ......
myślałyście już o szczypionkach :confused: bierzecie te normalne , czy skojarzeniowe :confused: ja zupełnie nie mam pojęcia :baffled:
acha i słyszałyście o maści Elma, która ponoć znieczula miejsce wkłucia :confused: :eek:
 
MariaOla my sie jednak zdecydowalismy na ta skojarzona. Przekonala mnie lekarka. Sa 3 dawki z tego co zrozumialam co 6 tygoni. Pierwsza w wieku 12 tygodni. U nas w przychodni to jest koszt 110 zl za dawke. Jak w przyszlym tygoniu pojdziemy sie zaszczepic na zoltaczke to sie dopytam i potem Wam powiem co i jak.
 
jutro s rana idziemy do pediatry to sie all dowiemy. O temperaturze i szczepieniach.

My raczej skojarzone... i chyba łykniemy odrazu z tymi szczepieniami to przeciwko sepsie.. od 2 m-ca sie szczepi.
 
Mialam na myśli szczepienie przeciwko sepsie. Podobno jest. I mozna szczepic dzieci od 2 miesiaca
Jutro sie dowiem co i jak.
 
reklama
Do góry