reklama

Uroda i zdrowie mamy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2005' rozpoczęty przez Sorbuś, 2 Wrzesień 2006.

1. Sorbuś

Sorbuś Mama Majci i Patrycji

Żabki moje kochane poniewaz wam scaliłam ten wątek zakładam od nowa i jeszcze raz przepraszam :( :-[ :-[ :-[

2. Sorbuś

No to na poczatek chciałam napisac żę od jutra z natalia jesteśmy na diecie Dąbrowskiej tzn ja od poniedziałku na 100 % bo jutro chrzciny ale sie postaram - od niedzieli się jeszcze nie odchudzałam więc tomozę dobry dzień

3. reklama
  4. Nathalie

Nathalie Fan(ka)

Potwierdzam informację. ;) Ktoś jeszcze chętny na odchudzanie oprócz Kamili i Ketsy?

5. wanda_23

wanda_23 Fanka BB :)

o matko, co sie dzieje ???

6. Sorbuś

Jak to Ketsy ???
    Ta chudzina chce sie odchudzać ???

7. Sorbuś

Wanda przez przypoadek zrobiła scal wątki bo wcześniej podzieliłam zakupy które udało mi sie potem scalić i nie da sie już tego wyodrębnić bo ułożyły sie datami i godzinami i sa na grudniu więc trzeba było od nowa tworzyć wątek

BARdzo mi przykro ale naprawdę nie chciałam

Pocieszam sie jedynie tym że był to najkrótszy wątek bo ok 30 str dopiero

8. ana30

ana30 Fanka BB :)

Sorbus WYBACZAMY ;D ;D ;D

wlasnie, Ketsa w programie odchudzajacym jest chyba pomylka ;D

a napiszcie troche o zasadach tej diety, tak w skrocie.

9. ketsa

ketsa Fanka BB :)

Sorbek ty blondynko!!!! ::) :p ;D

No raczej pomyłka w programie odchudzającym....broń mnie panie boże przed odchudzaniem....

Natalko toś mnie nastraszyła z tym jelitem grubym...bo moja babcia miała nowotwora tego narządu... ::) no ale nic jak więcej nie spadne z wagi to może to nic złego bo przy moim wzroście to jeszcze jest jako tako ::)

10. reklama
  11. ana30

ana30 Fanka BB :)

a ile masz wzrostu?? bo moze faktycznie taka Twoja uroda ;)

ja jeszcze tak skojarzylam z Twoja kawa, ktora tak ladnie zlopiesz ;D kawa bardzo podkreca tarczyce, ktora bedac na pelnych obrotach znacznie przyspiesza przemiane materii.

12. Nathalie

Nathalie Fan(ka)

Miałam dziś być na wodzie mineralnej... No cóż, bez bicia przyznaję się, że nic z tego nie wyszło. Obudziłam się z okropnym bólem głowy (boli mnie do teraz) i stwierdziłam, że tylko pogorszę sprawę zaczynając dietę dzisiaj. ::) Zaczynam jutro, aj promis. :laugh:

Poleć forum