reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

Kurde ewela tez daje rade to ja kurka wodna też muszę

coprawda zjadłam dzis juz mała kanapkę z wedlinką ale juz do wieczora same warzywka
 
reklama
mysle, ze ta Wasza dietka jest dobra, organizm sie naprawde oczysci, byle pozniej nie zmarnowac efektow i urztymac proporcje warzyw i owocow na co dzien.

mam tylko haslo dla Cyprysiowej - nie przesadz z ta glodowa, takie monodiety strasznie wyniszczaja organizm a jeszcze bardzo zwalniaja przemiane. Mysle, ze u Ciebie wystarczyloby wykreslenie jak u mnie slodyczek, ziemniakow i chleba, no i nabialu w nadmiarze, bo niestety od nabialu tez bardzo sie tyje, mozesz sobie zostawic twarozek lub kefirek ewentualnie. ;)
 
Ewela tak trzymaj! Zuch dziewczynka! ;D

Sorbuś jesli tego nie ma na liście (a nie ma ::) ) to znaczy, że nie można. Z owoców tylko grejpfruty, cytryny i jabłka. :-[

 

Dziewczyny trzymam za was mocno ..... początki są najtrudniejsze ale jak juz się rozpędzicie to będziecie chudnąć i chudnąć ;)

Natalia maść mocznikowa na rozstępy SKŁAD:
UREA 40,0
LEKOBASAE od 200,0

Ana ja mierze ledwo 160 centymetrów nie wiem nawet dokładnie bo nie pamiętam kiedy mnie ktoś mierzył więc waga 47 to chyba jest akurat dla takiego kurdupla.... ::)
 
Ja mam tą masc,chyba najszybciej z was wszystkich i musze przyznac ze na poczatku stosowania troche wybledły a pozniej juz zapominalam sie smarowac wiec nie wiem,ale moja kolezanka tez poszla po nia,miala po ciazy straszne rozstepy i w kilka dni wywalila na siebie 2 opakowania (ja mam jeszcze prawie cale te 2) i poszla po nastepne i po tak czestym smarowaniu nie za bardzo jej znikly wiec moze to zalezec od skory.
 
Wiecie co dziewczynki!!nie chce sie chwalic ale weszlam wczoraj na wag i wskazywala 3 kg mniej -normalnie jestem w szoku!!!!!!!to chyba dieta cud ktora dziala na mnie w oszalamiajacym tepie!!!!!!!ale bylam happy!!!!!!!!
 
Dziewczyny - wytrwałosci i wyników zadowalających życze ;D ;D ;D trzymam kciuki

Ewela - :o BRAWO

Ketsa - o ranyyyyyyyyyy - ty szczuplasie jeden!! mi waga niestety w przeciwnym zmierza kierunku :(

Sorbus - a Tobie jak idzie????
 
hej Moskitku ja tak wlasnie robie :) ;D proste i skuteczne, tez polecam, dzieki temu nic nie przytylam od poczatku ciazy, a ze swoja nadwaga stratowa i tak mam limit max do 8 kg moge przytyc i to zostawiam sobie na 3 trymestr, w koncu nie chce sie rozlozyc przy porodzie :p ::)
 
reklama
Ana - no prosze ;D ;D czyli to działa ;D ;D ;D heheh - skubana sobie limit wyznaczyła, ale to dobrze, jestem pewna ze nie przekroczysz +8 ;D ;D ;D ps.nie chce Cie martwić ale chyba sie będziesz musiała rozłożyć przy porodzie mimo wszystko ;) ;D ;D ;D
 
Do góry