reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

postaram sie byc dama w kazdym calu i zalatwic to w miare elegancko ;) ;D mam w koncu juz wprawe ;D

a sposob Moskitka a raczej jej siostry naprawde dziala, poolecam wszystkim ktore chca schudnac, choc tu chyba nie ma takich ;) same laski, ale ja tez taka bede, zobaczycie mnie jeszcze w moich kochanych 53kg a nie w majtasach XL jak teraz ;D :p
 
reklama
Hejka. Ja też schudłam ok. 3 kg już. ;D Dieta jest bardzo dobra, to fakt, tylko trzeba potem bardzo powoli wracać do innych produktów, bo możemy sobie zaszkodzić. Po diecie zalecane są zasady zdrowego żywienia, które Wam opiszę lub zeskanuję potem.

Ja w ogóle new image mam teraz - nowa fryzurka, solarium, makijażyk, a za 2 tygodnie jedziemy na zakupki do stolycy. 8)
 
a ja musze powiedziec ze od dzisiaj ja tez jestem na dabrowskiej.Diecie oczywiscie ::)

natalia ewela ile jestescie na tej diecie ze juz 3 kg???
 
Przecież ja Ci zawsze mówiłam, że to skuteczna dieta, a Ty mi nie chciałaś wierzyć. ::) A wcale nie jest się głodnym.

Mam pytanko do dziewczyn na diecie Dąbrowskiej - macie jakieś pomysły na obiad? Jak zjem znowu kalafiora to się shaftam.
 
kurde!!!!! bylam przekjonana ze mozna papryka i kupilam sobie 2 papryki ale na szczescie ich nie zjadlam.kupilam tez buraczki z cebula i papryka.tej papryki nie mam tam pewnie duzo wiec chyba je zjam.
a na sniadanie adrian wcinal 4 buleczki z wedlina a ja 2 marchewki :-[
 
reklama
Do góry