reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
a tak w ogole to dzisiaj rano czulam sie okropnie-wymiotowalam,glowa mnie bolala,zjadlam pol papryki,a pozniej ugotowalam sobie zupke z kalafiora,marchwi,pietruszki,selera i nie mialam kiedy zjesc bo przyszly ciotki,potem kolega i dopiero po 18 zjadlam juz sie ledwo na nogach trzymalam...
Natalia a czy sól i pieprz sa dozwolone ???
 
ach i musze sie przyznac ze złamałam zasady bo jak sie zle czulam to Adrian kazal mi zjesc sniadanie ale sie nie dalam lecz zgodzilam sie na kubek rosolku w kostce. :(
 
Kamila pierwsze 3 dni mogą być trudne jak pisałam, i jeśli przez nie nie przetrwasz to dieta jest bez sensu. :-[ Bądź twarda nie miętka i nie daj się przez te 3 dni, organiz się przestawia i oczyszcza, może Cię bardzo mocno boleć głowa i możesz mieć zawroty. Za to potem czujesz się bosko, jakbyś fruwała. ;)
 
Natalia wiem jak pierwszy raz zaczynalam ta diete to czulam sie strasznie i w rezultacie nie wytrzymałam ale teraz czuje sie naprawde dobrze,to rano nie bylo od tego ale jesli bym nie wypila tego rosolku to bym nie skonczyła wymiotowac chyba nigdy.I tak dostalam opieprz ze tak slie czuje a nie zjem nic.Jedyna rzecz co mi dokucza w tej diecie to marzenia o miesku :) kocham miesko i normalnie sni mi sie po nocach!!!juro 3 dzien.
 
reklama
Kama trzymaj się dzielnie. Zobaczysz, że po tych 3 dniach juz jest bardzo dobrze! :D

Jestem troszkę zła, bo od piątku nic nie schudłam. Ale to tak zawsze jest. Pewnie tak będzie do końca drugiego tygodnia, potem znów poleci w trzecim i czwartym. W każdym bądź razie mogę już nosić rzeczy, których nie miałam na sobie jakieś 2 lata albo i więcej. :laugh:
 
Do góry