reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
Sorbuś, Ewela, to ja też zacznę z Wami od jutra. Dzisiaj uciekłyśmy ze spacerku do Ziemzi i znów się nie mogłam oprzeć pączusiowi ::)

Ana, pamiętaj, że w 3 trymestrze zwiększa się zapotrzebowanie na kalorie i będziesz musiała sobie dołożyć gdzieś jeszcze 300. Ja pod koniec ciąży to przyznam się głodna chodziłam, chociaż moja dieta miała 1900 kcal, wiec w sumie niemało. Tak normalnie to bym pewnie się najadała, ale jak dzieciątko zaczęło rosnąc to wymiękałam, a diabetyczka nie pozwalała zwiększyć.
 
Hi hi, zaraz wszystkie się będą odchudzały.

Ewela w sumie kawy nie powinno się pić w ogóle, więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Myślę, że nie ma ograniczenia skoro i tak nie oczyszczasz organizmu.
 
Beatka zapraszamy ;D choc Ty przeciez jestes drobinka :) to z czego chcesz schudnac??

Klucha spoks, glodna nie laze, bo nie przeliczam na kalorie tylko na skladniki odzywcze i energie - zobacz ile trezba zjesc bulek albo muesli, zeby sie najesc a ile np jajek z warzywami, a tyje sie tylko i wylacznie od weglowodanow. No i po ktorym z tych zestawow jest sie szybciej glodnym, bo cukier ostro skacze i jest zbijany do za niskiego poziomu, przez co pojawia sie chetka na cos do przekaszenia ;)

Ewela z tego co sie orientuje to jesli chcesz pic przy tej diecie 3 kawy dziennie to tylko do jednej odrobinke cukru, reszte gorzkie i wszystkie kawy musza byc w odstepach od tych warzyw minimum godzinnych, zeby nie utrudniac wchlaniania wapnia i innych mikroelementow.
 
tak, zalozylysmy Klub Kwadransowych ;D tylko cos ostatnio Kamili nie widc, mam nadzieje, ze nie oslabla na samych kalafiorkach ;D
 
reklama
no dobra zeby nie bylo tylko o dietach to chce zapytac jak tam wasze rozstepy bo ja pomimo smarowania nie widze rezultatow, a mam na cyckach i biodrach :(
 
Do góry