reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

reklama
masa z milkyway mhmh pycha musi byc:p

kiedyś często piekłam Milkywaya... masa na prawdę świetna, nawet do tortów :D

Blu moja mama robi taką masę często: budyń własny + kawałki orzechów (sparzone) + pokrojone suszone śliwki + małe kawałki czekolady.... dzieli to na 2 części i do jednej dodaje jeszcze kakao.
PRZEPYSZNE!

Ja nie wiem co z chrztem... wczoraj chodził u nas ksiądz i podobno trzeba przed roczkiem ochrzcic bo później problemy...ech - a ja mam taki pie*dolnik w głowie że szok... chyba zrobię to za plecami J bo w sumie on ma swoje życie i nie potrzebuję nikogo z jego strony :)
zrobimy skromnie - moi rodzice, rodzeństwo i siostra ze szwagrem (jako chrzestni - tu pewnie problem bedzie bo slubu nie maja :/) - a J tylko powiem że robie i jak bedzie chcial to przyjedzie a jak nie to nie :D

Na roczek Miksa to chyba taki sam skład będzie hihi
 
Ostatnia edycja:
no ja bankowo zamówię tort, inaczej goście chyba by nie mieli co jeść, no i swoją drogą już teściowa i mama zapowiedziała że mi pomogą w przygotowaniach, przywiozą część zrobionego już jedzenia hehe mam dobrze :) ale to tylko ze względu na wtedy już 7 miesiąc ciąży.
 
Laski ja właśnie zdecydowałam kto będzie chrzestną i chrzestnym Antoniego ... i wymyśliłam sobie, ze poproszę ich o to w Antkowym imieniu podczas obiadu w knajpce. Tylko jeszcze chciałabym im dać jakąś oficjalną prośbę ... i nie wiem jak się za to zabrać - może zdjęcie Antka i jakiś fajny tekst do tego.
 
a ja zaczęłam się bawić z zaproszeniami :-)
 

Załączniki

  • DSC01244.jpg
    DSC01244.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 89
  • DSC01243.jpg
    DSC01243.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 101
  • DSC01242.jpg
    DSC01242.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry