reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

U nas kawalerka, ale damy radę. Na słodko i popołudniem sobie posiedzimy z rodziną.
A świetna impreza urodzinowa szykuje się kilka dni później u jednej mamusi- spotykamy się z naszymi wcześniaczkami, będzie około 6 dzieciaczków, chyba sami chłopcy. No chyba że uda dojechać się czworaczkom, to będzie znacznie weselej :D
 
reklama
O nowy wątek się pojawił :-)

U nas będzie tak jak zwykle(tak robimy zawsze u Igorka) tort (kupiony bo talentów brak), przekąski .
Przyjdą dziadkowie -sztuk 4, chrzestni ale też nie wiem czy to uda się nam zgrać w jednym terminie i tyle .
Też zamówię msze ale to pewnie odbędzie się w innym terminie niż imprezka.
 
U nas jest msza dla rocznych dzieci, ale wcale mi się nie uśmiecha brać w tym udział, bo za 2 miesiące będę już taka gruba i ociężała:(
A co do imprezy, to nie mam pojęcia, jak się za to zabrać, ale na pewno będzie skromnie i dla najbliższej rodziny.
 
maborka ma jutro roczek synka !!!

U nas jest msza dla rocznych dzieci, ale wcale mi się nie uśmiecha brać w tym udział, bo za 2 miesiące będę już taka gruba i ociężała:(
A co do imprezy, to nie mam pojęcia, jak się za to zabrać, ale na pewno będzie skromnie i dla najbliższej rodziny.


jak sebus mial roczek to ja tez bylam w ciazy z Krystim i odpuscilam sobie mszę, przeciez to nie grzech jak sie nie pojdzie do kosciola w roczek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas będą babcia i dziadek z obydwu stron, chrzestny z żoną i 8 letnią córką, chrzestna z mężem i dwójką szkrabów 2,5 roku (córeczka) i rok i 1,5 miesiąca (mój chrześniak). Także będzie wesoło. My z miejscem nie będziemy mieć problemu bo zrobimy urodzinki w domu na wsi a tam miejsca sporo. Także będzie domowy obiadek zrobiony przez babcię:-) ja coś upiekę, pomyślę nad tortem ale nie wiem czy dam radę sama. Urodzinki będą w sobotę a w niedzielę pójdziemy do kościółka takie starego, małego bo zamówimy wcześniej mszę. Za rok będzie ta sama liczba osób + moja przyjaciółka z mężem 11 letnim synem i 8 miesięcznym brzdącem (płeć jeszcze nieznana):-D Gdybym nie miała miejsca za dużo to osobiście uważam tak jak mazia że nie szalałabym z wynajmowaniem knajpy, chrzest to chrzest ale jak mały podrośnie to pomyślę nad takimi urodzinkami z animatorem, bo tu w Poznaniu jest dużo możliwości na to ale to się jeszcze zobaczy. A póki co to pod koniec stycznia pierwsze urodzinki mojego chrześniaka.;-)
 
Ostatnia edycja:
Tak jest Czarnuszka! Rok! Ja wciąż nie mogę się temu nadziwić. Toż to jeszcze niedawno w szpitalu leżał...
Czas leci jak wariat :)
I niech drugi roczek będzie dla nas łaskawszy.
 
reklama
Do góry