reklama

Urządzanie wnętrz

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez malgi, 9 Maj 2014.

1. malgi

malgi Początkująca w BB

Może podzielimy się jakimiś wskazówkami co do wystroju wnętrz??Jakieś pomysły, skąd inspirację mamy??

2. magnolika

magnolika Początkująca w BB

Bardzo prosta sprawa z tymi inspiracjami, otóż: opcja pierwsza to projektant, opcja druga to internet:) Ja zawsez wybieram opcję drugą bo uwazam, że wętrze urzadzone po swojemu ma jakąś duszę i klimat. jesli mam doradzić to szukam stron z aranzacją wnętrz i jak mi się podoba to po prostu robię to samo u siebie, oczywiście nie zawsze się da dostać wszystkie rzeczy, dodatki, kolory ale efekt i tak jest taki sam:) ostatnio robiłam pokój dzienny z tej strony: Dom z pomysłem - strona główna ale stron jest tak wiele w internecie, ze naprawdę łatwo odnaleźć swój gust:) Miłego urządzania:)

3. reklama
  4. Annis Grey

Annis Grey Zaciekawiona BB

Chciałabym zmienić komplet wypoczynkowy w mieszkaniu. Przeszukałam już sieć, ale jako że nie jestem typem ryzykanta wolę skorzystać z zakupu w sklepach, które znam i wiem, że mają swoje stacjonarne odpowiedniki.

Dlatego proszę, zerknijcie kobiecym okiem na te komplety: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/moduly_tap/
    i doradźcie proszę, który wybrać. Są podobne do siebie, a jednak inne ;)

5. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Ja bardzo często inspirację czerpę z for i portali internetowych gdzie naprawdę można znaleźć rewelacyjne pomysły dotyczące aranżacji wnętrz czy pokoju dla dziecka. Ostatnio bardzo podobają mi się fototapety.

6. rikki

rikki Zaciekawiona BB

Hej, a ja mam do Was prośbę o rade odnośnie urządzania salonu. Chciałbym go udekorować w stylu skandynawskim, białe ściany, jasne meble, raczej minimalistycznie. Mam trochę problem z oknami, nie wiem jak je udekorować. Żaluzje czy rolety do stylu skandynawskiego pasują chyba średnio. Myślałam o jakichś prostych, białych karniszach, coś stąd na przykład i do tego jakieś proste zasłony, w jednym, jasnym kolorze. Myślicie że będzie ok?

7. kambo

kambo Zaciekawiona BB

mnie inspirują wyglądem komody z bimbus.com.pl ,
    są eleganckie, robią wrażenie solidnych... przerobię wg tych wzorów moje stare sosnowe meble:) Będzie pasowało do stylu prowansalskiego, z lawendami..

8. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Pomysłów można spokojnie szukać w sieci, bo tego jest naprawdę dużo i jest też w czym wybierać. Ostatnio trafiłam na taki artykuł o wystroju w czarnym kolorze: Link do: Wystrój mieszkania w czarnym kolorze? - kedu.pl, co o tym sądzicie? Czarny to dość kontrowersyjny kolor do aranżacji wnętrza.

Poleć forum