reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG ( 3D , 4D, genetyczne)

reklama
:) Witam wszystkie przyszle mamusie:)
Ja bylam mieciac temu, wtedy to byl dopiero 17 tc na usg 3D u dr. Zwolińskiego
W sumie estem zadowolona z badania, trwalo kolo 30 minut, dostalam dokladny opis i wyniki.
Otrzymalismy rowniez pare fotek i 3 krotkie filmiki nagrne na plytke:)
Polecam doktorka i pozdrawiam
 
dziewczyny kochane a to są moje wyniki z usg z 30 tygodnia i tez nie dokonca jasne pomozcie,moze wiecie czy sa ok???Oto one:poł płodu podłóżne główkowe, BPD-7,68(31hbd) FL-5,92(30hbd) APTD-7,57 TTD-7,51 FW-1653g
 
co moge powiedziec to tylko tyle ze sa dobre a jesli chcesz sprawdzic szczegolowo wpisz w wyszukiwarka ,,INTERPRETATOR USG,, i tam sobie sprawdzisz czy wyniki dobre.mysle ze pomoglam chociaz troszke
 
Chciałabym odwołać polecenie robienia USG 3D w Szpitalu na Madalińskiego, ostatnim razem robiłam połówkowe u dr.Zwolińskiego - było extra. Natomiast w 30 tygodniu usiłowałam przez 4 dni non-stop zarejestrowac się na badanie - nikt przez 4 dni nie odbierał tel. w rejestracji a jak już po takim czasie sie dodzwoniła usłyszałam że nie bardzo mają czas na odbieranie tel. OK zależało mi na badaniu więc się zapisałam, wolny termin był za miesiąc , przyjechałam punktualnie na 9 rano-czekałam na lekarza 40 minut !!!!!!! bo nie było chętnych lekarzy do zrobienia badania gdyż nie było dr Zwolińskiego (chyba jedyny który sie tym zajmuje w tym Szpitalu!!!!) Jak się już pojawił jakiś zakręcony Dr Kwaśniewski - zrobił BYLEJAK badanie bo mu się spieszyło (może nie trzeba było się spóźniac po prostu??!!) szybciutko zbadał i na koniec zdziwiony zapytał czy chcemy zapis na CD ????!!! oburzony że nie ma czasu dwa razy robic badania w końcu nagrał badanie na płytkę bez przełączania na trójwymiar ani razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z całęj wizyty nie mam żadnego zdjęcia naszej Niuni !!!!!!!!!!!!!!! zapłaciłam tylko za badanie którego właściwie NIE BYŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE POLECAM USG 3D NA MADALIŃSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA CZASU I PIENIĘDZY
 
witam ja na usg dopplerowskie ide w poniedzialek jestem w 34tyg. ciazy . Z tego co piszecie to nie zabardzo wiadomo o co dokladnie chodzi w tym badaniu :) ciekawe jak mi to wytlumaczy moj lekarz jak co bede sie odzywac. Pozdrawiam
 
reklama
Ja trochę nie na temat ;D
gumecka, Twoja Karolinka jest tak piękna, że mogłabym się non stop na nią gapić ;D Mam nadzieję, że moja dzidzia tez będzie taka słodka!
Pozdrowionka
 
Do góry