reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG i brak zarodka

reklama
Witam!
Jestem po ciąży pozamacicznej, która miała miejsce w lutym, 5 marca miałam ostatnią miesiączkę, 19 kwietnia ( licząc od OM był to 6 tydzień i 4 dzień) byłam u ginekologa który potwierdził ciążę w macicy, 2 pęcherzyki ciążowe, niestety nie dostrzegłam zarodków ani pęcherzyków żółtkowych, mój ginekolog nie mówi za dużo i nie udzielił mi nawet informacji który wg niego to tydzień, kiedy przewiduję termin porodu, dostałam tylko skierowanie na badania) bardzo mnie to zmartwiło, to moja pierwsza ciąża ( właściwie umiejscowiona), może któraś z Pań widzi coś na tym USG? Albo jest jeszcze za wcześnie by zobaczyć zarodek? Bardzo się martwię... Z góry dziękuję za odpowiedzi!
tez jestem po ciazy pozamacicznej, na razie staramy się 3 cykl :) czy mialas laparpskopie ? Czy może udalo sie bez zabiegu ? Ja niestety mam usunięty lewy jajowod :(
 
Jestem po wizycie, lekarz powiedział że albo ciąża jest sporo młodsza albo puste jajo i w razie plamienia dał skierowanie do szpitala, wg USG wychodzi 5 tydzień i 4 dzień, pęcherzyki sporo urosły, bardzo się martwię...
 

Załączniki

  • received_924792558360845.jpeg
    received_924792558360845.jpeg
    71,5 KB · Wyświetleń: 188
Tak laparoskopie, udało się uratować jajowód na szczęście, życzę powodzenia, napewno się uda :)
drugi jajowod sprawdzony również podczas zabiegu i podobno dziala bez zastrzeżeń, jeden zrost mial i został usunięty. To było 3 lata temu ... od tego roku przestaliśmy się zabezpieczać więc zobaczymy co to bedzie. Jestem pelna nadziei, że się uda :)
 
Jestem po wizycie, lekarz powiedział że albo ciąża jest sporo młodsza albo puste jajo i w razie plamienia dał skierowanie do szpitala, wg USG wychodzi 5 tydzień i 4 dzień, pęcherzyki sporo urosły, bardzo się martwię...
trzymam kciuki ✊✊✊✊ bedzie dobrze!💜💜💜
 
Uda
drugi jajowod sprawdzony również podczas zabiegu i podobno dziala bez zastrzeżeń, jeden zrost mial i został usunięty. To było 3 lata temu ... od tego roku przestaliśmy się zabezpieczać więc zobaczymy co to bedzie. Jestem pelna nadziei, że się uda :)
Uda się napewno, nie ma innej opcji :)
 
reklama
Juz chyba straciłam nadzieję ale dziękuję 😔❤️
tak naprawdę wszystko jest możliwe o trzeba do samego końca wierzyć! Slyszalam juz przeróżne historie i niektóre byly z góry nastawione na porażkę... a jednak sie udalo i hyl happy end😊 u mnie slabo bo jak nigdy okres spoznia sie 3/4 dni a zawsze książkowo, wczoraj test i negatywny ... jutro chyba powtórzę jak nie przyjdzie, mega mnie to irytuje bo juz sie pojawiła nadzieja a wczoraj wszystko pryslo😏😏
 
Do góry