reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

reklama
Rudson cudne masz te zdjęcia z usg, ja niestety nie miałam moja gin nie umiała chyba robić zdjęć... a szkoda bo to piękna pamiątka... a robione miałaś w Polsce? pewnie nie?
 
elisabeth dziekuje :-):-)...zdjecia robone byly w Chicago...ale nie byly robione u lekarza, tylko w takim praywatnym miejscu gdzie tylko robia 3D i 4D USG dla przyjemnosci ( nie ma podstaw medycznych)...robia tylko zeby buzke dzidzi zobaczyc. Nasz synus nie byl zby kooperatywny ...ale pomimo to udalo nam sie zlapac kilka ujec...choc inne zdjecia ktore ogladalam w katologu tej kliniki byly duzo wyraznijesze...ale maluszki bardziej sie pokazywaly.

Dostalismy 41 zdjec na plycie, kilka wywolanych, krotki fimik na email...i 30 min DVD naszego maluszka z kolysanka w tle:-):-):-)
 
Rudson szkoda, ze do Chicago mam nie po drodze:-D:-D:-D, bo z następna ciążą bym skoczyła do takie prywatnego gabinetu, ale Ci zazdroszcze tych zdjęć i filmików... niech się dzidzia zdrowo chowa!!!
 
Moja Nikolka w 30 tygodniu :)

30tydzqv0.jpg




30tydz2bc4.jpg
 
śliczne maleństwa.... jej jak sobie przypomnę, że jeszcze rok temu pierwszy raz widziałam moją córcię na monitorze USG,....troszkę zazdroszczę wam tych przeżyć,:tak::-D
 
reklama
Do góry