reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Witam serdecznie. Jestem staraczką z wątku: "Mamusie staraczki od 2009roku" i chciałabym się przyłączyć do tego wątku także. Moim hobby jest haftowanie na kanwach i już mam sporo obrazów tak wyhaftowanych a oto kilka z nich.
 

Załączniki

  • 8481.jpg
    8481.jpg
    51,6 KB · Wyświetleń: 50
  • 8480.jpg
    8480.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 43
  • 8479.jpg
    8479.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 45
  • 8482.jpg
    8482.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 45
to ja jeszcze wrzuce moja dzisiaj skonczona sukieneczke :happy:
cudna i w dodatku w moim ulubionym kolorze :-)
Witam serdecznie. Jestem staraczką z wątku: "Mamusie staraczki od 2009roku" i chciałabym się przyłączyć do tego wątku także. Moim hobby jest haftowanie na kanwach i już mam sporo obrazów tak wyhaftowanych a oto kilka z nich.
haftujesz na gotowych wzorach czy na bialych kanwach bo ja haftuje na bialyuch z wzorow z gazet :-) ladne te twoje obrazy

macku sliczny ten album pewnie drogo wychodzi takie cudo co???
 
macku sliczny ten album pewnie drogo wychodzi takie cudo co???
No niestety te różne duperelki są dość drogie... Ja kupiłam od razu większą partie materiałów, które zapewne wystarcza mi na kilka albumów, ale wydalam na to ok 200 zl...

Ten albumik, który tu pokazałam już ma swoja właścicielkę i teraz musze zrobic nastepny, bo za jakis tydzien przyjdzie na swiat nowa istotka:tak:
 
reklama
kroczek super te obrazy !!! ja kiedys jak bylam mloidsza tez tym sie zajmowalam ale jak to mi wszystko szybko sie nudzi :)

macku no ja patrzylam tz wlasnie bo chcialam kupic ale narazie sie wstrzymalam czekam az bede na zwolnieniu :)
 
Do góry