luandzia1
Entuzjast(k)a
Ja znam to forum chyba nawet podawałam już do niego link
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
W takim razie jutro czeka mnie przepisywanie
. Jak możesz to podaj linka lub tytuł tego filmu.
musisz wpisać w wyszukiwarce w programie emule : how to teach your baby to read jest też film o uczeniu matematyki i o tym jak rozwijać sprawność fizyczną (jak zobaczyłam co oni robią z tymi dziećmi to byłam w szoku normalnie myślałam że ten facet który pokazuje te ćwiczenia powyrywa ręce tego dziecka ale może to moja ciasnota umysłowo bo ja z Zuzką obchodziłam się jak z jajkiem i może dlatego jest taka mało sprawna fizycznie)

Właśnie przywiązałam sznurek do samochodu i pokazuję Maciusiowi jak go odpychać i przyciągać. Mówię przy tym daleko i blisko. Ma frajdę.
:-)