reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Mnie też nie ma poza forum, więc cieszę się z każdej wiadomości. W sumie Tosia to prawie jedyny obecnie śledzony przeze mnie wątek z braku czasu na inne.
 
Nie mam zamiaru stąd uciekać :)
Fakt, ze trochę bardziej weszłam w prowadzenie insta i facebooka. Dlatego też zapytałam, czy ktoś tutaj jeszcze z nami jest. Dla mnie to forum, to coś innego niż insta i fb. Każda z tych rzeczy słuzy to czegoś innego.
Czytam tylko tutaj. Jak znajdziesz czas to nie zapominaj proszę o nas. Śliczne z was dziewczyny.
 
Wiecie jaka dziś jest "rocznica"?

Pamiętacie jak rok temu, na porodówce, Tosią dostawała morfine, bo niby umierała?
Jak ja płakałam, a Wy razem ze mną. Jak żegnalismy Tosie. A inny lekarz po prostu ją odśluzował.... I mój CUD żył dalej....

Pamiętam to jakby było wczoraj...
Pamiętam. To było straszne.
Też jestem tylko tutaj. Codziennie śledzę wpisy o naszej dzielnej Tosi.
 
reklama
Jest cudowna i chciałabym się pochwalić ma swoje foszki, udaje, ze płaczę, marudzi.... Ostatnio po raz pierwszy siedziała na krzeselku do karmienia, była zachwycona - inna perspektywa do patrzenia na świat! No i pies. Aria, gdyby mogła, zalizałaby Tosie a Tosia jak dotyka albo zobaczy, od razu się uspokaja i bystrzeje. Ach no i pobudzamy gryzienie - na zdjeciu suszone mango
Zobacz załącznik 1033567
Widać, że Tosia z pieskiem mają świetny kontakt:)
Mina kiedy Tosia siedzi w foteliku do karmienia bezcenna:)
 
Do góry