reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

Dziś Tosia skończyła 20 tygodni co daje 5 miesięcy :)

Po ostatnich ciężkich dniach, kiedy było z nią tak źle, potrzebowałam czegoś odmiennego, wesołego. Trzeba było uczcić ten dzień :) wpadło kilka osób z rodziny, Tosia miała swój pierwszy własny tort, świeczkę, szampana (picolo:)) prezenciki, zaśpiewane sto lat :D była wystrojona, ale przespala całą imprezę..... ;)

Jeszcze tydzień temu myślałam, że ją tracę.... A dziś w JEJ imieniu zdmuchiwalam świeczkę ♥️
Powstrzymywalam łzy. Od jej urodzenia marzyłam żeby choć raz urządzić jej taka imprezę, miesięcznice :)

Dzień miałyśmy od rana w biegu, szpital, lekarz jeden i drugi, potem uszka...
Endokrynolog - ponowne badanie tsh i wizyta za kilka tygodni - dopiero wtedy zdecyduje o leczeniu.
MIała też robione odlewy uszek, będą gotowe za 10 dni. Wtedy wybierzemy aparaty. Myślę, że za 2 tygodnie Antosia nas usłyszy :)))

Od jutra zaczynamy rehabilitacje w szpitalu, codziennie na 7:30..... Przez dwa tygodnie. Godzina trochę straszna, ale najważniejsze są efekty :)
Aż miło widzieć takie rzeczy ❤️ Super, ze Tosia będzie was już niedługo słyszeć, na pewno pozytywnie wpłynie to na jej rozwój ❤️ Wszystkiego Najlepszego dla Tosi
 
reklama
STO LAT, STO LAT
STO LAT, STO LAT
NIECHAJ ŻYJE NAM
A kto? TOSIENKA [emoji1]
[emoji512][emoji320][emoji738][emoji253][emoji8]

Niech takich miesiecznic bedzie jak najwiecej

Ciesze sie, ze Tosiaczek was uslyszy. To bedzie dla niej nowy swiat. W koncu pozna dzwiek mamy. Cudownie [emoji119]

Jestem i wspieram, wybacz, ze mniej mam dla Was czasu. Wiedz jedno, zawsze czytam, bo jestescie mi bardzo bliskie. Nie zawsze tylko mam czas cos napisac.

@Itsaris wciaz Cie podziwiam. Jestes wspaniala mamusia [emoji8][emoji1][emoji253]
 
@Itsaris - wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Tosienki :)
Tak sobie przypominam, że jak moja pierwsza córeczka była mała, to babcia mojego męża co miesiąc właśnie pamiętała, żeby jej z tej okazji życzenia złożyć. To w sumie świetny pomysł tak celebrować miesięcznice.
A gdzie zdjęcie wystrojonej Tosienki?:)
 
STO LAT, STO LAT
STO LAT, STO LAT
NIECHAJ ŻYJE NAM
A kto? TOSIENKA [emoji1]
[emoji512][emoji320][emoji738][emoji253][emoji8]

Niech takich miesiecznic bedzie jak najwiecej

Ciesze sie, ze Tosiaczek was uslyszy. To bedzie dla niej nowy swiat. W koncu pozna dzwiek mamy. Cudownie [emoji119]

Jestem i wspieram, wybacz, ze mniej mam dla Was czasu. Wiedz jedno, zawsze czytam, bo jestescie mi bardzo bliskie. Nie zawsze tylko mam czas cos napisac.

@Itsaris wciaz Cie podziwiam. Jestes wspaniala mamusia [emoji8][emoji1][emoji253]
A co u Was dziewczynki? Jak Helenka? Ile już waży? Nadal w szpitalu? Jak rokowania? Za Was też mocno trzymamy kciuki!!!
 
Podglądam Was od jakiegoś czasu i ciągle wyczekuje tylko na dobre wiadomości! Trzymam mocno za was kciuki, za pomyślne wizyty u lekarzy!
 
Współczuję tych codziennych wypraw na rehabilitację... też to przerabiałam, i wiem jak ciężko się zebrać z rana. Jeden plus tego że dziecko o tej porze jest wypoczęta i chętniej współpracuje. Mam nadzieję że efekty będą owocne.
 
Dziś Tosia skończyła 20 tygodni co daje 5 miesięcy :)

Po ostatnich ciężkich dniach, kiedy było z nią tak źle, potrzebowałam czegoś odmiennego, wesołego. Trzeba było uczcić ten dzień :) wpadło kilka osób z rodziny, Tosia miała swój pierwszy własny tort, świeczkę, szampana (picolo:)) prezenciki, zaśpiewane sto lat :D była wystrojona, ale przespala całą imprezę..... ;)

Jeszcze tydzień temu myślałam, że ją tracę.... A dziś w JEJ imieniu zdmuchiwalam świeczkę ♥️
Powstrzymywalam łzy. Od jej urodzenia marzyłam żeby choć raz urządzić jej taka imprezę, miesięcznice :)

Dzień miałyśmy od rana w biegu, szpital, lekarz jeden i drugi, potem uszka...
Endokrynolog - ponowne badanie tsh i wizyta za kilka tygodni - dopiero wtedy zdecyduje o leczeniu.
MIała też robione odlewy uszek, będą gotowe za 10 dni. Wtedy wybierzemy aparaty. Myślę, że za 2 tygodnie Antosia nas usłyszy :)))

Od jutra zaczynamy rehabilitacje w szpitalu, codziennie na 7:30..... Przez dwa tygodnie. Godzina trochę straszna, ale najważniejsze są efekty :)

Wszystkiego najlepszego dla Tosi z okazji miesiaczynek. zdrowia, zdrowia,zdrowia nn przede wszystkim , bo wielką , Wasza miłość juz ma.
 
reklama
Do góry