reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Marika37

Zaciekawiona BB
Z mężem się znowu nie dogaduje tak już chyba będzie zawsze..nie wiem co nas jeszcze przy sobie trzyma chyba tylko dzieci.. chyba już nie ma o co walczyć....co bym nie zrobiła to cały czas ma o cos do mnie pretensje...młoda ma niewydolność krążenia bo za mało krwi jej idzie na obwód a za dużo do serca i płuc, więc być może a raczej oby miała drugą operacje tj pełna korektę wady serca, w tygodniu ma być konsultowana z kardiochirurgami...poza tym jest bardzo kontaktowa, tylko to krążenie, nogi raz zimne raz ciepłe i ręce też, raz blada raz rumiana, raz zatrzymuje w sobie wodę a raz sika za duzo,raz wątroba powiększona a raz normalna, problem w tym że jedni lekarze chcą ją leczyć lekami a inni myślą o operacji ale zalezy co powiedzą kardiochirurdzy, po za tym jest bez tlenu od

reklama

Marika37

Zaciekawiona BB
Chyba targają wami emocje, może jedno obwinia drugie o coś. Bardzo dużo przeżyliście i nadal nie jest do końca wszystko dobrze, a najłatwiej jest nam wyladowac się na najbliższych. Może sprobuj konsultować z mężem ważne sprawy. A nie jest tak ze mąż został pominuety w tym wszystkim a oskarżony ze to jego wina bo chcial dziecko. Malutka jest silna widać tylko lekarze muszą działać, krew mnie czasami zalewa .. tyle czasu mija a oni nadal w miejscu. Buziaki dla ciebie jesteś mądra i silna 😇

arona

Fanka BB :)
Tobą targają sprzeczne uczucia, dwoisz się i troisz by ogarnąć trójkę malutkich dzieci i na niego czasu brak, uwagi itp... A wiesz, facet to też dziecko 🙄 a jeszcze jak seksu brakuje to rety....
Może zoperuja mała i zaczniecie szukać waszej normalności i powoli po układacie i wasze sprawę bo teraz wiadomo są na szarym końcu a i tobie i jemu potrzeba miłości i wsparcia.

Jetkaa

Fanka BB :)
Kochana współczuję Ci. Nie ma nic gorszego w takiej sytuacji niż brak wsparcia osoby której też to tyczy :/ u nas obyło się bez większych kłótni.. Ale tam wpadłam w depresję.. Odrzuciłam rodzinę.. Mamę. Rodzeństwo.. Narzeczonego.. Ale udało mi się wyjść z depresji.. Nie mam nawet jak Ci doradzić chociaż bym chciała.. Najlepiej znasz męża i sposób na niego.. Takie sytację często albo godzą rodzinę albo wręcz przeciwnie:(
Jak się w ogóle czujesz? Jak dzieci? Malutka wpitalu? Jesteś z nią? Przytulam Ci mocno.. Jeżeli byś chciała wygadac się pisz śmiało. Ja Cie nie ocenie a wysłucham :)

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Anzulika11 Wada serca dziecka od urodzenia Potrzebuję porady 9
marta18691 Wada serca u małego dziecka Potrzebuję porady 8
E pocenie się dziecka a wada serca - mozna to powiązać? Forum pediatryczne 2
S Wada serca Zdrowe dziecko 8
Lilka2304 Wada genetyczna - translokacj robertsonowska 13 i 14 chromosomu Potrzebuję porady 1
Patrycja35 Wada serduszka ASDII Potrzebuję porady 0
K Macica jednorożna-ciąża,szanse i zagrożenia. Potrzebuję porady 46
M Wyrok śmierci - Anencephalia (wada letalna) Ciąża, poród, połóg 15
A Wskazania do cc przy dużej wadzie wzroku z “podziurawiona” siatkówka Ciąża, poród, połóg 12
M Antilop krzeselko tacka wada? Potrzebuję porady 3
G Letalna wada płodu Rzeszów 2
I Wada letalna mojej córeczki.... Ciąża, poród, połóg 1481
G Cholestaza ciążowa A problemy ze wzrokiem u dziecka Ciąża, poród, połóg 10
A Wada wzroku a poród Potrzebuję porady 8
M Wada serduszka a pierś Potrzebuję porady 3
wiktoria12tc Wada genetyczna .. Potrzebuję porady 2
Kinia1 Wada układu limfatycznego - proszę o pomoc dla 6 tygodniowej Jagódki Możesz pomóc...zobacz 4
Kinia1 Wada układu limfatycznego Dzieci kochane bardzo 0
R wada wzroku u dwulatka Roczniaki i dwulatki 3
Z Wada wymowy Zdrowe dziecko 5
P Wada- bezczaszkowiec Ciąża, poród, połóg 59
efika wada wzroku Archiwum wcześniaczków 9
nikita33 Wada wzroku u dwulatka?? Zdrowe dziecko 17
Herbatka82 Brak czynności serca w 7 t - decyzja o łyżeczkowaniu Ciąża po in vitro 23
Julkova Nierówne uderzenia serca na usg?? Potrzebuję porady 2
gjustysia Brak czynności serca w 7w4d Potrzebuję porady 12
D Słuchanie serca 6 tydzień ciazy Ciąża, poród, połóg 22
A Brak bicia serca zarodek 10mm Staramy się 27
M Ryzyko zaśniadu/zespołu Downa/ustanie akcji serca Potrzebuję porady 51
A Echokardiografia serca płodu - Kraków Ujastek Kraków 6
K Włączanie głosu bicia serca na usg Ciąża, poród, połóg 9
K Nieprawidłowa budowa serca. Potrzebuję porady 0
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
B Kołatanie serca Potrzebuję porady 9
D Bicie serca płodu Potrzebuję porady 8
O USG a bicie serca dziecka Potrzebuję porady 8
Patrycja35 10tc palpitacje serca..mroczki przed oczami..osłabienie Potrzebuję porady 13
kasiula222 Ataki przyspieszenia pulsu serca Potrzebuję porady 13
Misty29 ognisko hiperechogenne serca płodu Przyszłe mamy 28
T Arytmia serca - sn czy cc? Potrzebuję porady 7
A Zbyt wolna akcja serca dzidziusia 21 tc Potrzebuję porady 22
K Ciąża a choroba serca porada Potrzebuję porady 3
Paula_Antosia Mamusie po operacji serca. Potrzebuję porady 0
Ayashi86 Przyspieszone bicie serca i niskie cisnienie w 3 miesiacu ciazy Potrzebuję porady 8
M skurcze serca w ciąży Potrzebuję porady 7
rurka oś serca płodu - zły kąt Potrzebuję porady 0
agapa Przeszczep serca-życie dla Bartusia Możesz pomóc...zobacz 31
agniesiaa81r dziecko z wadą serca Dzieci kochane bardzo 5
G Dodatkowa belka mięśniowa w komorze serca płodu-proszę o opinie Ciąża, poród, połóg 9
K bicie serca 107/m płodu dziecka w 9 tygodniu Ciąża, poród, połóg 10