reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Po każdej burzy zawsze świeci słońce.

Banalne, ale zauważyłam, że rzeczywiście jest w tym dużo sensu. Miałam dużo dołków w życiu, powodem również było zamartwianie sie o zycie i zdrowie mojego dziecka. Momentami myślałam, że to juz koniec, że jestem na totalnym dnie, że nie będzie juz lepiej.
Z upływem czasu bylo lepiej. Potem znów gorzej, znów lepiej itd.
Teraz gdy jestem w dołku, pocieszam się, ze pewnie znów po złym czasie nastąpi ten lepszy.
 
reklama
W tych najprostszych zdaniach jest najwięcej prawdy, tak samo pamiętaj nic nie może wiecznie trwać. To też jest prawda.
Jak się dziś czujesz ? Jak malutka?
 
Dobrze, ja się z nia nie widziałam bo odwiedzin nie ma ale czeka ją kolejna operacja...wszczepienie rozrusznika czyli znowu otwieranie klatki piersiowej i respirator....
 
Kiedy będzie miała operacje. ? Ile malutka jest już w szpitalu? Po tej operacji będzie malutka mogła wyjść do domu jak juz będzie wszystko wporzadku?
 
Biedna jest, tyle miesięcy w szpitalu, tyle leczenia, operacji i separacji z wami. Taka mała a tyle już przeszła... Oby szybko mogła wrócić do domku i cieszyć się rodzinka.
 
reklama
Do góry