reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzrost naszych dzieci

martusia to nie było wtedy ostrzeżenie tylko prośba :tak:
no i to wysyłałam z jakieś uuu 4 msc temu .. kiedy ostatnio pisałas na forum...

ale dobra zamykamy temat i mam nadzieję że będziesz sie trzymać tematów :-)
 
reklama
mi jak Emmę wazył lekarz jak miałą 10 msc to na leżącej wadze ale siedziała na niej... nie warzył na stojacej...
zobaczymy teraz jak zważy bo wczoraj nei chcieli mi jej zwazyć ponieważ po swięcie (jakie mieliśmy w IE) powiedział ze ma dużo ludzi bo dłuki weekend był i przeprasza ale żebym przyszła następnym razem :eek:
 
Kurcze, to z chłopców mój to chucherko :-p
a nie patrząc jest z tych mniej więcej "pierwszych":sorry:

mamy 9400 i 74 cm
 
Ewcia to faktycznie waga piórkowa:) A ile Mikoś maił jak się urodził??

Lwiapaszczka zaczęła w końcu niunia przybierać na wadze?
 
reklama
Krzysia zważono na siedząco na tej samej wadze co zwykle, waży 10890 g :-) a długość na leżąco, zaczął płakać i wyszło 79 cm. Już od kilku dni sama chciałam go zmierzyć a tu ciągle coś.
 
Do góry