reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Hah jaki optymistyczny temacik;)
Startowałam z wagą 62kg, teraz (29tc.) jest 73/74kg czyli 11/12kg na plusie.
Całe szczęscie nie widac tego jakos bardzo po mnie, bo jestem długa no i chudzielcem bylam przed ciążą wiec nawet wskazane bylo trochę przybrac. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu ze zrzuceniem^^
Zastanawiam sie tylko jak niektóre dziewuchy to robią, że tyją przez całą ciążę 8-10kg...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Neftis - mają większą wagę wyjściową:-D wiem po sobie.. mniej się tyje...

a moja kuzynka ważyła przed ciążą 53 kg, i przytyła 40... rozstępów to chyba tylko na twarzy nie ma..:dry:
 
Ciamajdko z reguły tak wlasnie jest ale na szkole rodzenia sa dwa takie chudzielce w 38tc. z wieeeelkimi piłkami co przytyły po 8kg:) Niby jedza normalnie i troche im zazdroszczę^^
Boże... 40kg... w glowie mi sie to nie miesci... A dlaczego az tyle??
Licze, że rozstepow miec nie bede, podobnie jak mama po trzech porodach- nie ma ani jednego, a to ponoć dziedziczne:)
 
moja ciotka a jej mama to taka chudzina, że dajcie spokój... w ciąży tylko było widac ledwo że ma brzuch (z opowiadań mamy wiem).
Ostatnio własnie widziałam tą swoja kuzynkę (na skype bo mieszkamy od siebie 550 km) i patrzę i nie wierzę że ona taka duża!!! a przed ciążą pamietałam ja jako chudzinę... kości jej z bioder wystawały na kilometr... i powiedziała ze przytyła 40 kg... podobno jadła jak smok... mówi że siedziała w kuchni i w lodówce od rana do wieczora... ale czy to reguła? ja tez jem i co...
urodziła we wrzesniu tamtego roku... i nie schudła ani deka... a podobno jest na diecie..

to taki mało optymistyczny akcent, no ale i takie przypadki się zdarzaja..
 
A więc czas na mnie:tak:

172 - przed ciążą 61kg - obecnie 75:tak: czyli 14 kg
zgodnie z kalkulatorem trochę za dużo:-p
czuję się jak słonica, wieloryby, krowa ale wiem, że dam radę zrzucić bo generalnie jestem konsekwentna, tym bardziej jak będę zdeterminowana:-D
 
Rzeczywiscie, bardzo optymistyczny temacik:):)

U mnie waga wyjsciowa dosyc duza bo 65 i obecnie w 32tc- 9 kg do przodu, niby zle nei jest,ale brzucholek zaczyna ciazyc:tak:
 
Moja waga przed ciążą to 55-56kg, pierwszy wpis w karcie ciążowej to 57,4kg a na ostatniej wizycie 70,1. Mam już 14-15 kg na plusie.
Z córcią było na koniec +26kg. Zobaczymy jak będzie teraz ;)
 
reklama
widzę po sobie, że nie tyję maksymalnie, a jem co chwila. Cóż jak się dzisiaj u fryzjerki śmiałam przygotowywałam swój organizm latami więc teraz ma łatwiej :D:D:D rozstępy są 3 :p
 
Do góry