reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

u mnie 8kg na plusie.. zaczełam z lekim sadełkiem.. i według kalkulatora mieszcze sie w widełkach.. ciesze sie z tego bardzo:-)
 
reklama
No to teraz ja:D:D:D

Jakoś we wrześniu 2009 r. ważyłam 53 kg- ale wiadomo to był przedślubny stresik:D:D:D
W listopadzie jakoś tuż po zapłodnieniu ważyłam 57 kg
U lekarza na pierwszej wizycie mam 58 kg:)
U lekarza przedwczoraj waga 65:)

na razie 7kg na plusie, ale czuję rosnę rosnę:D jak cebula na wiosnę:D
Obecnie 31,4 dzień:)
 
I kolej na mnie :cool2::evil:
Dziś jest (wg OM) 31 tydzień, 2 dzień (wg USG) 31 tydzień, 6 dzień :-)
Przed ciążą 69 kg, na ten moment +10 kg :tak:(przynajmniej na ostatniej wizycie 2 tygodnie temu było :-p). U mnie waga w domciu się zepsuła ;-), więc zostaje tylko ważenie w przychodni :-)
 
Ostatnia edycja:
malduję, że dodatkowy kg przybył w ciągu ostatnich dwóch tygodni:p

w tym momencie więc waga 76kg (liczę, że tyko do 80 dobije:) czyi teraz plus 15
 
reklama
za to ja wedlug tych kalkulatorow waze za duzo- duzo ponad norme- waze teraz ok 81 kg. mam nadzieje ze nie przekrocze 90 kg. to jest masakra- w zyciu najwiecej wazylam 65 kg a przed ciaza 59 a teraz?????????? normalnie zalamka a wcale tak duzo nie jem. czuje sie jak slonica. na szkole rodzenia dziewczyny w 37 tyg maja mniejszy brzuch ode mnie- normaln ie zalamka ale co zrobic- po porodzie musze schudnac i juz:))))))
 
Do góry