reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

no to i ja sie dolączę:)
przed ciążą ważylam 67 kg :p lekka nadwaga :sorry2:
w pierwszym trymestrze schudlam 5 kg i spadlam do wagi 62 kg a teraz obecnie w prawie 30 tc ważę 70,5 kg.
Jak sie pytalam w szpitalu jaką wagę biorą bo przecież na wage nie wchodzilam w 1 tc to mi powiedziala tą sprzed ciąży czyli w sumie przytyłam 3,5 kg :-p
 
reklama
a czy was też zawsze ważą w pełnym ubraniu?? Chodzi mi o to, że u mnie akurat pierwsze ważenie wypadało na wielkie styczniowe mrozy i ważyłam się w ciężkich butach zimowych i w ubraniu na cebulkę. Teraz oczywiście mam zwykle na sobie coraz mniej ciuszków, więc to też może zaburzać obiektywne spojrzenie na przyrost wagi... :confused:
 
a czy was też zawsze ważą w pełnym ubraniu?? Chodzi mi o to, że u mnie akurat pierwsze ważenie wypadało na wielkie styczniowe mrozy i ważyłam się w ciężkich butach zimowych i w ubraniu na cebulkę. Teraz oczywiście mam zwykle na sobie coraz mniej ciuszków, więc to też może zaburzać obiektywne spojrzenie na przyrost wagi... :confused:

ja jestem wazona zawsze przed wizyta- u poloznej przy pomiarze cisnienia takze tez w pelnym ubraniu ale zawsze odejmuje pol kg.
 
To ja robię chyba najlepszy myk :) Przed wizytą trzeba pójśc do gabinetu położnej gdzie jest zazwyczaj spora koleja i tam waży i mierzy cisnienie, i odbiera się tam wyniki. Więc jak nie musze odebrać wyników to wogóle tam nie chodzę i sama sobie wpisuję te parametry. Bo mam dobrą wage i ciśniniomierz w domu.
 
ja tez jestem wazona zawsze przez polozna, przed wizyta, plus oddanie moczu, krew z palca lub zyly i cisnienie. wizyty mamy zawsze pod wieczor, bo moj M inaczej nie moze. takze przynajmniej 1,5 kg wiecej niz rano czyli nago i na czczo.
 
Mi tam nic nie odejmują :-) a różnica w ciuchach ze stycznia a teraz jest spora... jakiś taki pic na wodę z tym ważeniem ;-) No nic, ja i tak biorę pod uwagę najniższą wagę (jakąś z drugiego i trzeciego ważenia) jako wyjściową. Ta piewrsza była jakas taka niefortunna...
 
reklama
JA się ważę w domu i wpisuję do karty, potem jeszcze ważę się u lekarza i potwierdzam:) i on potwierdza:)
 
Do góry