reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

A Karol

przy urodzeniu: 3200gr
najniższa waga: 2900gr
przy wypisie: 3000gr
w 3 tż: 3605gr ;D
 
reklama
Moja Natalka w końcu jakaś poprawa.


urodzeniowa 3100
najniższa 2900
wypis 2940
3tydzien 3200
a w piątym 3700 rewelka ;D
no i urodz 53cm a w 5 tygodniu 56czyli małeństwo rośnie
doktor miezył wszystko i obwód klatki piersiowej, główki
ciemiączko i nie musiałam czekać na ten bilans. ;D
 
Moja Pola:
waga urodzeniowa 3350
waga najniższa 3200
dzisiaj, czyli 27 dzień życia 4200 Bardzo się cieszę, bo to znaczy ze się najada tylko piersią :laugh: :laugh: :laugh:
 
Kasiunka bardzo sie ciesze i zazdroszcze Ci u mnie niestety przewaga
sztucznego, a tak bardzo chciałam piersią ale niestety juz pokarm sie kończy....
 
heksa - próbój mimo to przystawiac do piersi - zanim dasz butelke to chociaż na chwilke - ja też tak miałam, że zaczał mi zanikac -ale częściej przystawiałam ( zanim dałam butelkę to chociaż na chwilkę) i tyeraz jest prawie dobrze - na cały dzień dostaje tak ze 150 i to przeważnie na spacerku w domu sporaczycznie dokrmiam - czasami zabraknie mu w piersi np. 30 ml
Nie zrażaj się uda ci się
 
U nas tez zalezy od dnia. Juz sie cieszylam, ze pokarm na dobre mi wrocil, a tu dzis niestety znow musze malutka dokarmiac, bo sie nie najada. Na szczescie podobnie jak u gosiek - Ala dopija (i to rzadko) po 10, 30 ml. Na noc czasem max 50ml, a czasem wcale. Nie wiem od czego to zalezy. Od pogody (jak jest goraco mniej sie chce jesc), od mojego stresu, od tego ile pije?
 
moze tak byc A+t+ CZASMI CHCE IM SIE BARDZIEJ JESC!!! Najwazniejsze,ze probujesz dawac cyca i sie nie poddajesz,czasami matki wybieraja ta niby lzejsza obcjie,czyli butelke,choc wiecej przygotowania,wyparzania itp.Ja chcial bym jak naj dluzej karmic,no max rok,ale zobacze bo jak pojde do parcy to trzeba bedzie przejsc na butle.
 
Ja jak narazie jeszcze nie dokarmialam mojego malenstwa ale za to bardzo czesto go karmie.
Kupilam sobie herbatke HIPP dla kobiet karmiacych i wypijam dziennie ze dwie a do tego staram sie wypijac ze dwie duze bawarki na dzien (jak nie wiecej) podobno to pomaga w produkcji mleka nie wiem ile w tym prawdy ale moze sprobujecie u mnie narazie chyba dziala.
Acha i polozna mi mowila ze szybciej cycochy sie napelniaja w trakcie krotkiej drzemki.

 
Niestety u nas wszystkie herbatki laktacyjne i kawa zbozowa powoduja bole brzuszka u Alusi, a bawarki nie przelkne :p
 
reklama
Do góry