reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

Natalki waga:

PRZY URODZENIU 3,482
2 TYGODNIE 3,550
4 TYGODNIE 4,070

WIEC NIE JESTES ZLE MALA ROSNIE I MLECZKO MAMY JEJ WYSTARCZA Z CZEGO BARDZO SIE CIESZYMY;D ;D ;D
 
reklama
Ja też nie mogę pić herbatek laktacyjnych. Wypilam piwo karmi, efekt na prawdę świetny, bóli brzuszka nie było, pokarmu sporo :) Piłam nieodgazowane i dziwiłam sie że taie można, nie wiedziałam, że trzeba odgazować, ale Agnieszce nic nie bylo.
 
NO TO SIE MUSIMY POCHWALIC ;D
DZIS MIELISMY WIZYTE POLOZNEJ

PRZY URODZENIU 3420
PRZY WYPISIE 3270
3 TYDZIEN 4300

PYZUNIA MI ROSNIE ;D ;D ;D
 
Antoś

waga urodzeniowa 3200 g
najniższa 2940 g
10 dni 3370 g
4 tygodnie 4000 g
6 tygodni 4480 g - pomiar z dziś

 
a+t ja pije karmi bez odgazowania ane praktycznie nie jest az tak mocno gazowane wiec bez obawy pija sobie mnie to smakuje wieczorkiem do meczu hehe jak ulał:)
 
reklama
a+t+a Twoja mala na zdjeciach to niezla kluseczka wiec jest spoko
a nie zamartwiaj sie tak o mleczko bo to na zle wyjdzie tylko Wam, a pokarm napewno wroci

polozna mi powiedziala za jesli bede chciala zwiekszyc ilosc pokarmu to przystawiac dzidzie bardzo czesto i jak karmisz jedna a potem druga i malej jeszcze malo to nie podawaj odrazu butelki tylko wroc do tej pierwszej piersci bo tam juz sie napewno troszke nazbieralo a potem znow druga ;D
sprobuj moze zadziala...
 
Do góry