reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

W przypadku mojej córeczki waga się praktycznie potwierdziła. Na wizycie 5-go maja wychodziło że mała ma 3200 g, a urodziła się za tydzień z wagą 3345 :blink:

Ale słyszałam o przypadkach, kiedy mówiono mamie że dziecko ma ponad 4 kg, a rodziło się około 3 kilogramowe :tak:

a ja znam przypadek gdzie lekarz mowil ze dziecko do 3,5 kilo bedzie a urodzil sie chlopak 4 kilowy.
 
reklama
Moj synek w 3 tyg+5 dni 3820 ( ale urodzil sie z waga 3180). Barmanka Twoj to duzy chlopak sie urodzil, nie wiem jak bym dala rade urodzic dzidziusia z taka waga ;-) bo nameczylam sie przy 3180 i do tego nacieli mnie na 10 szwow wiec sobie nie wyobrazam ;-);-);-)
 
malinka - oj nie wiem jak ja go urodziłam ;-) :-D byłam "na gazie" i dodatkowo jeszcze epidural :-p, ja za to popękałam, a nie wiem ile miałam szwów bo mi nie chcieli powiedzieć :eek: :sorry: ale spooro tego było ....

aneteczka - no twój synek ładnie wrócił do wagi wyjściowej :tak: :-)
u nas niestety po 1szym tyg spadł z 4400 do 4000 :-( :-( no ale teraz wszystko wraca do normy i to aż za nadto ...:rofl2:
 
Moja Mania urodzila sie 3557 po wyjsciu z kliniki spadlo do 3400 pozniej przybrala przez 6dni TYLKO 30gram przez podwyzszony poziom bilerubiny i teraz przez pierwszy miesiac przybrala 600gram i teraz nadrabia przez 19dni 600gram:-D
 
reklama
Damianek urodził się z waga 4100 i przez pierwsze 3 doby spadł do 3710 :baffled: przez zółtaczkę i brak pokarmu u mnie...potem stopniowo zaczął przybierać i jak nas wypisywali to ważył 3920 :tak:
rozczarowałam się wizyta położnej u nas bo nawet nie miaął ze sobą wagi, nic nie sprawdziła tylko spytała czy w porzadku. bardziej była zainteresowana moimi szwami niż maluchem :eek:
przez to nie wiem ile Damian wazy w tej chwili ale ja czuję i widzę ze się ładnie zaokrąglił ;-)
po weekendzie pojdziemy wybrac pediatrę i skontrolujemy wszystko ... zobaczymy ile waży nasz klopsik
 
Do góry