reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

ja własnie zerkam w moja karte ciaży bo jak ostatnio sie okazało moja waga domowa byla kompletnie do du**** byly słabe baterie i wazyla jak jej sie chcialo raz o pare kg do przodu raz do tyłu .... ogolnie przez \pol roku moze wiecej przed ciaża przytylo mi sie sporo bo na 176-177 zawsze wazylam w okolicach 67-69 a w jak zaszłam w ciaze wazylam 73-74 wiec ładnie mi przytylo sie okolo 6 kg spasłam sie
a wedlug dobrej wagi mojego lekarza to przy pierwszym wazeniiu w ktore bylo w 2 miesiacu jakos tak to wazylam 74,2 na nastepnej wizycie jakis przeszlo miesiac po 1 wizycie wazylam 75,1 a teraz jak bylam w czwartek to 76 wiec od poczatku ciazy ma plusie mam 2 kg :p chyba nie jest tak zle ,,, co prawda moja waga jest wysoka ,, zawsze mialam sklonnosci do przybierania kg ale myslalam ze 5 miesiac zaczne z wielksza iloscia kg na plusie ..
 
reklama
ja mam 172 cm i waze 64kg jak narazie...a dalej to zobaczymy.Moja siostra nieco wyższa w ciąży przytyła 36kg i jak rodziła ro ważyła 96kg(niezły potworek co?)
 
moim marzeniem koral to tez przytyć tak od 10- do gora 15 kg ale to tylko marzeniene :( no ale zobaczymy za 4 miesiace ile bedziemy mieć na plusie :) oby jak najmniej :)
 
tak siostra szybko zgubiła te kilogramy...w ciągu pół roku.Obecnie jej córcia ma prawie 2 latka a ona waży 63kg.
 
reklama
Jasne że mierzyłam i byłam w szoku
z 64cm zrobiło się 80:eek:. Długo u mnie brzuska nie było widać bo po prostu nie zdawałam sobie sprawy z tego że najpierw straciłam talię, ale co tam ...
 
Do góry