reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Ja od początku przytyłam około 4-4,5 kg (dokładnie nie wiem ile w pierwszych 6 tyg.bo się głupia nie zważyłam).
Widać już te moje dodatkowe kg, ale martwię się już mniej niż na początku ciąży, tym bardziej że wiele osób mówi mi, że ciąża wyraźnie mi służy, no i ostatnio kupiłam sobie sporo fajnych ciuchów i wyglądam w nich wreszcie ok :)
 
reklama
Ja przytyłam 5kg od początku ciąży a jem normalnie ciekawe ile bym przytyłam mając wzmożony apetyt strach pomyśleć :szok:zawsze raczej byłam szczupła i też się na początku martwiłam dodatkowymi kg ale teraz już się nie przejmuję mam nadzieję że nie przytyję dużo:-)
Angun też uważam że super modne dobrane ciuszki mogą dużo zdziałać.;-)
 
Ja poki co 2kg na plusie ale musze pzrzyznac ze czuje sie ociężała jak słoń... Ech a co bedzie pozniej? W pierwszej ciazy czulam sie o niebo lepiej, a teraz.... Na dodatek brzuszek już mi pęka o male rozstepy.
 
ja w 22 tc jestem jakieś 5,5 do przodu czuję się coraz cięższa zaczyna mnie już przybywać wszędzie nie tylko w pasie nogi pupa ręce buzia jak księżyc w pełni.... nie jest dobrze ;D
 
Ja jestem też 2kg na plusie. A rozstępy mam na udach niestety. Jestem pasiasta razem z tymi poprzednimi co mi sprzed ciąży zostały
 
ja po 4 tyg miałam -2 od mojej normalnej wagi, teraz w 20tg ruszyło sie :) +1 . dziwne tylko bo cyc mam spory :) z b mi d wyszło , brzusio rośnie, moze jakoś nie strasznie szybko ale jednak. wiec nie wiem jakim cudem skoro w sumie nic nie przytyłam. mam nadzieje , że dalej bedzie lepiej i cos mi sie przytyje, bo nawet nie ma pretekstu , żeby iśc na ciuchy :p
 
Andrzelika kochana ja się staram nie martwić, a też mam jakieś 8 kg do przodu. W cyca i w brzuchol mi idzie, nic nie poradzę, staram sie nie objadać. Widocznie jedne tak mają ze waga im nie rośnie a nam podwójnie heh
 
onanana- :) ja też najbardziej to brzuch i piersi ...

A strasznie myśle o rozstępach mam parę ale to takich od chudnięcia i tycia na boku uda, ale jasne i prawie nie widać, na brzuchu nic no i na piersi jednej jeden i drugiej 3 to od tego,że zaczeły tak rosnąć chyba...

Dziewczyny od którego miesiąca pojawiły się wam rozstępy po ciąży,albo mamą teraz przy pierwszej ciąży macie już?
 
reklama
andrzelika to moja pierwsza ciąża, no i od dwóch dni zauważam coś co przypomina rozstępy na piersiach. nie jest to aż tak widoczne ale śmiesznie to wygląda bo mam w tych samym miejscach na jednej i drugiej piersi. może to dla tego że mi wszystko w cycki i brzuch idzie
 
Do góry