reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

reklama
angun na noc oliwka i to w coraz wiekszych ilosciach, a rano krem na rozstepy Dax Cosmetics Perfecta Mama -uwielbiam ta serie :) Wiesz ja zakupilam sobie takie majtki zakladane na brzuch i jak smaruje sie oliwka to w takich majtakch nie przeszkadza mi tlusty brzuszek :) W pierwszej ciazy nie mialam takiej bielizny i przyznam ze plany mi zostaly na koszulkach nocnych po oliwce - ona jednak bardzo brudzi.
MAJTKI CIĄŻOWE NA BRZUCH CANPOL (1671741605) - Aukcje internetowe Allegro

Bryszka wspolczuje niemilych uwag kolezanek. czasem czlowiek cos glupiego powie i sie nie zastanowi, no masakra.
 
Bryszunia A to france! Widać same zakompleksione, albo i ciąży i dzidziusia zazdroszczą!Takie uwagi niech se dla siebie zachowają, nie przejmuj się, czasem ludziom przyjemność sprawia gdy widzą, że komuś przykrość zrobią. A niech im wszystkim dupy urosną do XXXXXXXL, wkurzają mnie takie teksty! No, ciężarna spokój ma mieć.
 
Kobieta w ciąży niestety tyje i nikt ani nic tego nie zmieni każdą to czeka ;)
Ja nie sądze bym była jakaś masakrycznie gruba skoro wchodzę w nieciążowe ciuszki... nie licząc spodni... jestem niska i teraz chodzę tylko w płaskich butkach więc to może potęgować wrażenie że wyglądam jak piłeczka
 
Kobieta w ciąży niestety tyje i nikt ani nic tego nie zmieni każdą to czeka ;)
Ja nie sądze bym była jakaś masakrycznie gruba skoro wchodzę w nieciążowe ciuszki... nie licząc spodni... jestem niska i teraz chodzę tylko w płaskich butkach więc to może potęgować wrażenie że wyglądam jak piłeczka
Dokładnie. Kobieta w ciąży musi przytyć - taka jest prawidłowość. Na pewno wyglądasz ślicznie i głupim gadaniem proszę się nam nie przejmować!
 
Ja mam 2kg na plusie na razie, zastanawiam się, czy wszystko ze mną w porządku :szok:

Bryszka, olej te baby, Gola ma rację - one zazdroszczą i tyle :-D A potem na pewno w ciąży każda z nich przytyje 5x więcej i dopiero zobaczą :D
 
u mnie- 20tc 5kg na plusie rozstępów na razie nie mam, Bryszka nie ma co się przejmować ja też jestem niska i chodzę teraz często w płaskich butach wiadomo wygodniejsze i też czuję się jak kulka chociaż nie odczuwam tych 5kg a wiadomo jak się założy but na obcasie to od razu figura robi się bardziej smukła.:-)
 
Bryszka nie przejmuj się! Ja szczególnie w pierwszych tyg.ciąży szybko się zaokrągliłam (duży apetyt sic!) i trudno mi było z tym.
Nawet jak mój mąż pieszczotliwie raz zwrócił sie do mnie: "Ty mój żarłoczku", to mnie takie nerwy wzięły że nawet przy teściowej i jej przyjaciółce powiedziałam (pierwszy raz w życiu!) sp......j, czego trochę później żałowałam, ale wiadomo- hormony robią swoje :-D
Ale teraz jak już ładnie widać brzusio, proporcje się zmieniły i zobaczysz, że to właśnie na okrągły brzuszek ludzie będą najczęściej zwracali uwagę a nie na dodatkowe kilogramy!

Głowa do góry!
 
Niestety nic nie poradzimy na to, że w ciąży się tyje i dobrze o tym wiemy, ale takie uwagi otoczenia wcale nie są miłe.
A propos kremów i rozstępów. Ja na dzien używam kremu na rozstępy i podczas kapieli oliwkę dla dzieci, lekko ją zawsze spłukuję po chwili, wtedy nadmiar mi się nie wchłania w ubrania
 
reklama
Mój mówi na mnie Bunia ;)
Na początku ciąży nie wiele jadłam w sumie to dopiero od jakiś 3 tyg mi tak apetyt dopisuje że szok i te słodkości no nie moge się oprzeć ;( lody , ciasteczka, chlebek z nutellą ;D
Ja używam po prostu balsam do ciała nivea... tylko w większej ilości a na noc krem bambino
Podobno jeśli ktoś ma predyspozycje do rozstępów to niestety ale kremy raczej nie pomagają ;( choć opinie są podzielone... .niektórzy polecają smarować oliwą z oliwek... lub masłem ;/ moja znajoma smarowała oliwką buteleczka starczała jej na 3-4 dni tyle tego lała na brzuch a dwa tygodnie przed porodem wylazły jej mega rozstępy i pękła skóra przy pępku, więc kolejny to dowód że różnie bywa... lecz wiadomo skórę należy w tym okresie intensywnie nawilżać ale ja nawilżam całe ciało bo zaczynam rozrastac się wszędzie a brzuchatka smaruję o dwa razy częściej niż resztę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry