reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

w pierwszej ciąży smarowałam się tylko oliwką i nie miałam ani jednego rozstępu chociaż przytyłam 27kg , tym razem też smaruję się tylko oliwką ,a robię to tylko po kąpieli na mokrą skórę bo słyszałam jak kiedyś w tv jakaś kobieta o tym mówiła i jak wychodzę z pod prysznica to się smaruję i czekam aż trochę wchłonie a w międzyczasie suszę sobie włosy itp :)) ,resztę przecieram ręcznikiem papierowym

robie identycznie:tak: i w pierwszej ciązy też tylko oliwką ;-)
 
reklama
ja to bym powiedziała takiemu komuś kto dokucza na temat wagi : dziekuję za szczerość, ale mam w domu lustro i wagę :p
i niech mu głupio będzie...
Mi tam nie przeszkadza mój wygląd że tyje, bo wiem, że nosze w sobie życie moje szczeście wielkie i nic nie jest teraz ważniejsze a napewno nie moja figura.
 
Ja też ostatnio częściej czuje głód! wczoraj o 21:30 zjadłam obiad a dzis o 8 rano wiałam mega ssanie w żołądku... i nie było spania
Nutellę wcinam od tygodnia w zastraszających ilościach, planuję ograniczyć się do dwóch kanapeczek dziennie ;)
Na różne niezdrowości baaa nawet fastfoody mam chętkę ale sporadycznie najwyżej raz na miesiąc ślinka mi cieknie na myśl o ohydnym mcdonaldzie ;)
 
pepesi77 też mam tą oliwkę Babydream z Rossmana ja to nie jestem tak systematyczna, strasznie jestem leniwa jeśli chodzi o nawilżanie ciała mam nadzieję że rozstępy mnie nie dopadną,;-)
 
No i ja stanelam na wage domowa.... wychodzi 56kg czyli niby od miesiaca nic nie przytulam... Hmmm ale sie okazre dopiero u gina bo oni maja dokladniejsza wage. To mam jakies 2-3 kg do przodu od poczatku ciazy ;)
 
Ja na nieszczęście przed ciążą swoje już ważyła ( ze względu na spore problemy z tarczycą), na początku schudłam 5 kilko, ale już nadrobiłam 4kg, więc w sumie w 21 tygodniu mogę stwierdzić, że na razie mam -1 kg. Niestety mam teraz wilczy apetyt, więc pewnie nadrobię swoje :/ ale mój M. (małżonek) cały czas mówi, że jestem w ciąży i żebym się tym nie przejmowała :)
 
reklama
Do góry