reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

mam nadzieję, że mi po porodzie uda się zrzucić te kilogramy co przybrałam w ciąży... Bo kiepsko się będę czuć, a nie chcę mieć złej samoceny o sobie, że jestem gruba.
 
reklama
Bryszka ja też mam ciągle taką nadzieję, ze tych z przed ciaży też sie pozbędę;-)

andrzelika dzieki, ale przed ślubem byłam na prawde sporo szczuplejsza i to niestety widać:baffled: Jak poznałam mojego męża 7 lat temu to ważyłam 54kg, w dniu ślubu 58, a teraz jest juz 77:szok:
Ja tez właśnie źle sie czuje z taką wagą, dlatego bardzo bym chciała to zrzucić. Niestety mam tendencję do tycia po mamie i jak sie nie pilnuję to tyję szybko:-(
 
Andrzelika - ja też wierzę, że po rozwiązaniu uda nam się zgubić zbędne kilogramy :-D
Niezależnie od tego i tak jesteśmy piękne i tego trzymajcie się!!!

Poza tym zazdroszczę Wam tych siedemdziesięciu czy osiemdziesięciu kilogramów na wadze - ja dobiłam do 100.................. :zawstydzona/y: (niestety....)
 
Margana- moja mama też ma nadwage a ja jej figury i jak po porodzie nie zadbam o siebie to niestety zostanie mi ta nadwaga :/

Mim- wierzę, że ci się uda trzeba tylko silnej woli, będziemy się wspierać założymy kącik jak się odchudzić po ciąży :) ja przyznam, że stosowałam dietę białkową i schudłam 4 kg w miesiąc i jadłam dużo, polecam nie odczułam efektów ubocznym ;)

pepsi- ty chudzinko nie załamuj nas :p
 
pepsi-a ja 10/11kg na plusie :p u ciebie można powiedzieć,że dziecko, wody płodowe i łożysko wchodzi w wage :p hehe
 
pepsi to zapewne niewiele kg ci przybedzie do samego konca. ja w pierwszej ciązy startowalam z 51-51kg i skonczylam na 61kg ktore spady ze mnie zaraz po porodzie ;)
 
reklama
Do góry