reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

U mnie niestety aż 9 na plusie:zawstydzona/y: Moja gin. na ostatniej wizycie powiedziała mi ze chyba oszalałam:shocked2: Ale ja nic nie poradze na to ze tak tyje...myśle ze przyczyniło sie troche tez to ze od 6 tyg ciązy siedze w domu,mniej ruchu chociaz przy mojej Amelce to nie da sie wysiedziec.W pierwszej ciąży przytyłam 18kg i pewnie teraz tez tyle bedzie.Chociaz staram sie jesc wiecej owoców,słodyczy prawie nic to i tak tyje:wściekła/y:
No żeb7y6 kobiecie w ciąży powiedzieć że oszalała bop tak przytyła, to już trzeba być krową, która już za długo robi (albo za krótko) w tym zawodzie. Nic się kochana nie martw, bo to zależy od kobiety i chyba jakiegoś genu ;-) Ja w jednej ciąży nie uważałam i przytyłam w sumie 20 kg a w drugiej bardzo uważałam i przytyłam...20 kg więc spoko loko byle dziecku wszystkiego dostarczyć (no może nie cukierków i chipsów;-)) Później karmiłam piersią i w pół roku bez odchudzania (w ogóle nie było na takie myśli czasu) wróciłam do swoich 65 kg. Ja jak narazie 6 kg na plus. Powoli ale konsekwentnie...jak ma być 20 kg to i tak będzie :) powodzenia i nie dajmy się zawriować :-)
 
reklama
Ja przytyłam ok.6-7 kg, zobaczymy na wizycie w przyszłym tyg. Nie przejmujcie się laski, trzeba też brać pod uwagę, że wzrasta u nas objętość krążącej krwi, rosną piersi, tak tk.tłuszczowa gromadzi się nie na złość, ale to są zapasy do karmienia Maluszka piersią, no i najważniejszy, rosnący w nas słodki ciężar!!
 
andrzelika to jestem z Tobą, bo też 11kg na+ :zawstydzona/y: No ale co zrobić, przecież odchudzać się teraz nie będę.
 
Margana- to ile teraz ważysz? Ja może więcej zaczne jeść owoców i warzyw, a zrezygnuje z lodów :p hehe spalimy to po ciąży nie ma się co martwić na zapas ;)
 
Ja przytyłam na razie 4kg, ale to jest kosztem pilnowania się...
Zresztą miałam i tak dużą nawagę na starcie, więc zależało mi bardzo nie przytyć za dużo.
Jest jeszcze jedna sprawa - z Maksymilianem przytyłam ponad 20kg i do momentu zajścia w obecną ciążę nie pozbyłam się kilogramów nadrobionych wtedy....
 
A u mnie teraz jest 58kg, czyli 4kg na plusie. Porównalam wage z pierwszej ciąży gdzie ważyłam 58kg dopiero w 7 msc ciąży :p He he wiedzialam ze tym razem skończe z wieksza waga niż wtedy.
 
Margana ja też przed ciążą utyłam zmieniłam pracę i 8 godzin za biurkiem swoje zrobiło ;D jakieś 7-8 kg na plusie przed ciążą i teraz już +8 kg :szok: a najfajniejsze jest to że mam ogromną nadzieje że po ciąży zgubie i te ciążowe kg i te nabyte w pracy ;D oby się udało!!!!!
 
no ja waże już 72kg niestety, tak jak nie pracowałam i jadłam wszystko to wagę miałam 62kg, a jak robiłam to 58kg.
margana- przeważnie po ślubie się tyje :p bo się mężowi dogadza, a ja na zdjęciach nie widziałam, żebyś ty jakaś grupa była, tylko super laska..
Nimfii- to ty zgrabniutka jesteś :)

Mim- może po tej ciąży uda ci się zrzucić tamte kilogramy i te wszystko w swoim czasie :)
 
reklama
andrzelika przyznam ze w pierwszej ciązy czułam sie bardzo zgradna :) Zadnego tłuszczyku ani oponek na udach, pośladkach itp. A tym razem widze przewaga kilogramowa. Nózki czy ręce robia sie bardziej spuchniete i ociężałe.
No ale ja zawsze bylam drobna. Przed pierwsza ciąża prace mialam fizyczna po 10h dziennie wiec ćwiczenie dla ciala rewelacyjne. Teraz sie zaniedbalam po porodzie, przez siedzenie w domu z maluszkiem, ale na to nie ma juz rady.
 
Do góry