reklama

***WALENTYNKI***

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez Mama Boo, 20 Styczeń 2006.

1. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Dziewczny ja wiem, że jeszcze daleko, ale ja na przykład chciałabym dać Rafałowi coś extra. Dlatego chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły..... Na tym wątku możemy opisać swoje pany a potem porównać je z rzeczywistościa :) Qrde nie wiem co mam wykombinować....

2. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

ja kupiłam na razie kartkę. a prezencik to chyba połączę z prezentem urodzinowym, bo to tylko 14 dni różnicy, a urodziny okrągłe.

3. reklama
  4. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Mama Boo, ja żyję tak ciążą i maleństwem, że w ogóle zapomniałam, że niedługo są Walentynki :)

5. KingaP

KingaP Gość

ja poprosiłam Rafała, żeby na 14 lutego wziął wolne w pracy (zobaczymy co z tego wyjdzie...) i chciałabym, żebyśmy gdzieś sobie poszli... Może Pizza Hut? Coraz częściej myslę o tym, żeby pojeść rzeczy, których może za rok nie będę mogła jeść

6. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Kinguś, super pomysł!!! O ile nie znajdziemy się na porodówkach :)

7. Mama Boo

No mi się przypomina gdy wchodzę do sklepów a tam masa serduszek, róż i wogóle :D A tak poza tym to dawałam Rafałowi do zrozumienia, że chciałabym, aby te Walentynki były wyjątkowe - od razu pojął " o co mi lotto" :) Mówię rzecz jasna o zaręczynach. Także naiwana mam nadzieję, że stanie się to właśnie wtdy i też chciałabym coś podarować coś wyjątkowego. Albo inaczej - coś skromnego, ale w wyjątkowy sposób :D
    Kinga też bym chciała, żeby sobie Rafał wziął wolne (tzn. Mój Rafał :) ), ale wątpię żeby mu dali. Bo co powie ? Że ciężarna ma kaprys ? :D

8. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

moj tez w pracy :mad: na 18.30,wybiore sie na romantyczna kolacje na chamburgera....................zla jestem bo chcialam zrobic kolacje sama.a tak nawet nie wiem co kupic..............faceci maja lepiej kupia bukiet kwiatow bombonierke jaks dobra ;D i gra........ja nie mam pomyslu
    dobrze ze mama boo zalozylas ten watek to moze ktos ma jakis ciekawy pomysl

9. KingaP

KingaP Gość

ja jestem w tej "dobrej" sytuacji, że Rafek pracuje w sklepie i układają mu grafik, który jest inny każdego miesiąca. Wczoraj dzwonił do mnie z pracy, czy mam jakieś "życzenia"? wieć akurat walentynki mi przyszły do głowy...

Ja uwielbiam kupowac mojemu Rafałowi bokserki (z tych krótkich, bardziej obcisłych), wiecie jakie, nie? Ostatnio na Mikołaja kupiłam mu czerwone i bardzo się cieszył.

Chociaż nie wiem MamaBoo, czy to odpowiedni pomysł na zaręczyny...

A może jakiś komplecik bieliźniany "dla dwojga"?? :) Tzn w tym przypadku trojga :laugh: :laugh: :laugh:

10. reklama
  11. Mama Boo

No niezłe :D Tylko czy opłaca mi się kupować coś takiego skoro najwyżej pochodzę w tym po Walentynkach 2 tygodnie ? Myślałam już nawet o obrączach ze srebra dla mnie i dla niego takich samych, ale sama nie wiem... Jak mi coś wpadnie do głowy to jest ok a potem przestaje mi się to podobać :)

12. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

kinga moj nieznosi tych obcislych.............a ma taki zgrabny tyleczek.............kupie mu jakies luzne z fajowym wzorkiem,moze takie do spania z satyny

Poleć forum