reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***WALENTYNKI***

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2 013
Miasto
Górny Śląsk
Dziewczny ja wiem, że jeszcze daleko, ale ja na przykład chciałabym dać Rafałowi coś extra. Dlatego chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły..... Na tym wątku możemy opisać swoje pany a potem porównać je z rzeczywistościa :) Qrde nie wiem co mam wykombinować....
 
reklama
ja kupiłam na razie kartkę. a prezencik to chyba połączę z prezentem urodzinowym, bo to tylko 14 dni różnicy, a urodziny okrągłe.
 
ja poprosiłam Rafała, żeby na 14 lutego wziął wolne w pracy (zobaczymy co z tego wyjdzie...) i chciałabym, żebyśmy gdzieś sobie poszli... Może Pizza Hut? Coraz częściej myslę o tym, żeby pojeść rzeczy, których może za rok nie będę mogła jeść
 
No mi się przypomina gdy wchodzę do sklepów a tam masa serduszek, róż i wogóle :D A tak poza tym to dawałam Rafałowi do zrozumienia, że chciałabym, aby te Walentynki były wyjątkowe - od razu pojął " o co mi lotto" :) Mówię rzecz jasna o zaręczynach. Także naiwana mam nadzieję, że stanie się to właśnie wtdy i też chciałabym coś podarować coś wyjątkowego. Albo inaczej - coś skromnego, ale w wyjątkowy sposób :D
Kinga też bym chciała, żeby sobie Rafał wziął wolne (tzn. Mój Rafał :) ), ale wątpię żeby mu dali. Bo co powie ? Że ciężarna ma kaprys ? :D
 
moj tez w pracy :mad: na 18.30,wybiore sie na romantyczna kolacje na chamburgera....................zla jestem bo chcialam zrobic kolacje sama.a tak nawet nie wiem co kupic..............faceci maja lepiej kupia bukiet kwiatow bombonierke jaks dobra ;D i gra........ja nie mam pomyslu
dobrze ze mama boo zalozylas ten watek to moze ktos ma jakis ciekawy pomysl
 
ja jestem w tej "dobrej" sytuacji, że Rafek pracuje w sklepie i układają mu grafik, który jest inny każdego miesiąca. Wczoraj dzwonił do mnie z pracy, czy mam jakieś "życzenia"? wieć akurat walentynki mi przyszły do głowy...

Ja uwielbiam kupowac mojemu Rafałowi bokserki (z tych krótkich, bardziej obcisłych), wiecie jakie, nie? Ostatnio na Mikołaja kupiłam mu czerwone i bardzo się cieszył.

Chociaż nie wiem MamaBoo, czy to odpowiedni pomysł na zaręczyny...

A może jakiś komplecik bieliźniany "dla dwojga"?? :) Tzn w tym przypadku trojga :laugh: :laugh: :laugh:
 
No niezłe :D Tylko czy opłaca mi się kupować coś takiego skoro najwyżej pochodzę w tym po Walentynkach 2 tygodnie ? Myślałam już nawet o obrączach ze srebra dla mnie i dla niego takich samych, ale sama nie wiem... Jak mi coś wpadnie do głowy to jest ok a potem przestaje mi się to podobać :)
 
reklama
kinga moj nieznosi tych obcislych.............a ma taki zgrabny tyleczek.............kupie mu jakies luzne z fajowym wzorkiem,moze takie do spania z satyny
 
Do góry