reklama
olenka12345
Fanka BB :)
hehe a gdzie ten Twój Udaninprzyjedziesz do mnie w odwiedziny to ci torta szachownicowego upieke
to ja teraz samolubnie o sobie
wróciłysmy ze szpitala
i prócz ktg nic nam ta wizyta nie dała ( nie liczac mega straconych nerwów)
połozna mnie potraktowała jak bym do ginekologa z bolącym zebem przyszła
była nie miła opryskliwa i niedelikatna
prawie 50 min lezałam na ktg bo o mnie zapomniała :/
przyszedł lekaz obmacał kazał brac no-spe 3 razy dziennie po 2 tabletki lezec i sobie poszedł
i tyle miałam z wizyty w izbie przyjeć
a gino to z wygladu jak by ledow mleko z pod nosa wytarł





ja też miałam już tydzień temu rozwarcie na jeden palec to ciekawe ile już mam teraz..to ruszaj sie dużo to wcześniej urodzisz;-) nie koniecznie musi byc klocek..może byc poprostu dobrze zbudowny;-)Witam po wizycie:-) a więc tak-rozwarcie malutkie na 1palec,dzidzia waży wg usg 3400,wysłał mnie na KTG to nie było dużych skrurczy,ale chciał mnie na noc zost.w szpitalu,bo być może w nocy znów się sytuacja powtórzyć ze skurczami,ale wyprosiłam żeby nie zostać. Synek jest donoszony już,może się urodzić w każdej chwiliale nie musi,jak pochodzę jeszcze to niezły klocek z niego będzie
![]()
witams ie wieczornie..zasiedziałam sie u siostry i sie tak najadłam ,że teraz nawet beknac sobie nie moge

Jeny dzisiaj cały dzień jem i jem..i sie najeśc nie mogę..


a tak wogle to ciekawe która sie dzisiaj w nocy rozpakuję

pani_labiryntu
prawie mama hehe
no prawda panika panuje w zielonej jak jasna choinka kobiety się boją wychodzić z domu nawet na stronie gazety lubuskiej piszą o nim .Teraz niedawno zaatakował w Świdnicy pod zieloną 16 letnią dziewczyne pocioł jej piersi i nogi brzytwą a zgwałcić nie zdążył bo go przepłoszyli podobno
olenka12345
Fanka BB :)
Dziewczynki ja zmykam obejzec jakiś filmik w tv a właściwie na tvn.."Małżeństwo z nieznajomym" jakiś fajny sie wydaje..
do usłyszenia jutro!
jakby któraś zaczęła się rozpakowywac to 3mam kciuki i powodzenia;-)
:-)
do usłyszenia jutro!
jakby któraś zaczęła się rozpakowywac to 3mam kciuki i powodzenia;-)

pani_labiryntu
prawie mama hehe
no proszę Małżeństwo z nieznajomym hehe dobranoc miłych snówDziewczynki ja zmykam obejzec jakiś filmik w tv a właściwie na tvn.."Małżeństwo z nieznajomym" jakiś fajny sie wydaje..
do usłyszenia jutro!
jakby któraś zaczęła się rozpakowywac to 3mam kciuki i powodzenia;-):-)
anne
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 13 Lipiec 2009
- Postów
- 911
Witam porannie
. Tej nocki nie miałam żadnych skurczy i oby tak do niedzieli,wtedy wróci mąż i niech się dzieje co chce
dlatego do niedzieli nie będę się zbyt forsować,choć mam ochotę na porządki i firanki bym zmieniła-bo nie lubię jak jest za dlugo tak samo.


olenka12345
Fanka BB :)
Witajcie..ja dzisiaj miałam jakąś dziwną noc..tak się strasznie kręciłam,nie mogłam znaleźc sobie miejsca..i w nocy sie przebierałam bo sie spociłam..
śniły mi sie całą noc jakieś głupoty..że statek ze mną tonął..później że urodziłam i nie chcieli mi dac małej..eh
ja już po śniadanku,zmykam ogarnąc chatkę i lecę dzisiaj na obaidek do rodziców,bo siostra z rodzinką też do nich idzie,no i my sie też wybieramy;-)
Miłego dzionka dziewczynki Wam życzę:-)Do usłyszenia!pa
;-):-)



ja już po śniadanku,zmykam ogarnąc chatkę i lecę dzisiaj na obaidek do rodziców,bo siostra z rodzinką też do nich idzie,no i my sie też wybieramy;-)
Miłego dzionka dziewczynki Wam życzę:-)Do usłyszenia!pa

reklama
Sowinka
Mamusia Zółwików :o)
Witajcie Śnieżynki
Kochana dobrze, że po wizycie wszystko ok
hehe no to już lada dzień możesz urodzić:-)
Ja dziś mega źle spałam, bo strasznie mnie bolał kręgosłup i nie umiałam się ułożyć
teraz już puściłam pranie, ale nic więcej dziś chyba nie zrobię
O 14:45 mamy wizytę, więc proszę trzymajcie kciuki:-)
Trzymam kciuki za wszystkie Śnieżynki:-)

Witam po wizycie:-) a więc tak-rozwarcie malutkie na 1palec,dzidzia waży wg usg 3400,wysłał mnie na KTG to nie było dużych skrurczy,ale chciał mnie na noc zost.w szpitalu,bo być może w nocy znów się sytuacja powtórzyć ze skurczami,ale wyprosiłam żeby nie zostać. Synek jest donoszony już,może się urodzić w każdej chwiliale nie musi,jak pochodzę jeszcze to niezły klocek z niego będzie
![]()
Kochana dobrze, że po wizycie wszystko ok

Ja dziś mega źle spałam, bo strasznie mnie bolał kręgosłup i nie umiałam się ułożyć


O 14:45 mamy wizytę, więc proszę trzymajcie kciuki:-)
Trzymam kciuki za wszystkie Śnieżynki:-)
Podobne tematy
- Przyklejony
- Odpowiedzi
- 18 tys
- Wyświetleń
- 838 tys
- Odpowiedzi
- 3 tys
- Wyświetleń
- 207 tys
- Odpowiedzi
- 16
- Wyświetleń
- 13 tys
Podziel się: