reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

dokładnie!miałam termin na 22 a tu nam na rocznice Maleńka prezencik zrobiła:D czyli jakieś przeznaczenie;)

No to super, że tak się złożyło:happy2::happy2::happy2:

My już w końcu dotarliśmy do domku:-D:-D:-D
Jestem bardzo zadowolona:-D:-D:-D
Po pierwsze bioderka Bartusia w porządeczku i na kontrolę mamy przyjść w 3-cim miesiącu:-):-):-)
Po drugie udało mi się zrobić bardzo fajne zakupy:
- dla Bartusia -> 4 pajace, 4 śpiochy i 2 pary spodenek (hehe i nawet chyba 100zł za to nie daliśmy);
- dla siebie -> 4 bluzki (kolory -> śliwka, czerwień, jaskrawa zieleń i normalna zieleń) i bluza:happy2::happy2::happy2: Chciałam jeszcze spodnie, ale nie było żadnych fajnych:baffled::baffled::baffled:
- dla Mężusia -> 7 par skarpetek, bo nic mu się nie podobało:-p:-p:-p
 
reklama
hej dziewczyny,niewiem co się dzieje z moją Milenką-jakaś rozdrażniona od wczoraj,płacze,nawet jak ją się nosi na rękach.ma problemy ze zrobieniem kupki,ale to nie to.Taka jeszcze nie była.Wogóle to muszę oduczyć ją ssać smoczka,bo tylko jej przeszkadza w zaśnięciu.Chcę ją nauczyć spać w łóżeczku,bo do tej pory spała z nami w łóżku.czy któraś wie może jak to zrobić?a wogóle nauczyła się spać tylko na jej lewej stronie i dzis zauważyłam ,że jej się uszko odparza z tyłu,czym to mogę smarować?Za nic nie mogę jej zmusić żeby leżała na prawym boku,jak ją tak położe to zaraz płacz straszny i sama się przekręca na lewy.A i okres dostałam pierwszy dziś

Mega ilosc informacji
Odpażenia smaruj tym czym pupke sudokrem i bepanten polecam bo to znam.
Misia jak usnie z nami ( usypiamy ja w łóżku jak ma zły dzien) to ja poprostu wkladamy do łózeczka i jak sie później przebudz to zasypia w łózeczku
Co do kladzenia na drugiej stronie to nie wiem :( Moja mycha spi róznie i sama sie obraca



Mamo Sówko akurat dla faceta to najlepsza rzecz ;)
 
Mamo Sówko super że jesteś zadowolona z zakupków no ale kto by nie był:]
ja właśnie uspałam moją księżniczkę:]
a na bioderka idziemy 22 marca zobaczyc:)
Kasiu5110 tak jak Misia Ci mówi spróbuj smarowac za uszkiem sudokremem może pomoże..
Nasza mała też z nami spała,bo łóżeczko to ją "parzyło",ale w dzień jak usneła to ja odkładałam,aż sie przyzwyczaiła..moja również spi raz na lewym boczku raz na prawym..to nie mam pojecia dlaczego Twoja dzidzia lubi tylko na jednym<hmm> moze tak jej po prostu wygodnie?
 
my ju w domku :-D

wiec tak :

o 14 bylismy na usg ale oczywiscie lekarz sie spoznil o 20 min :-[
na usg wszystko ok :-D i moj malenki nie plakal wogole !! :-D i sie nie wiercil :-D
za 6 tyg mamy znow usg ...

potem zawiezlismy malego do rodzicow i pojechalismy do manu :-D
kupilismy sporo rzeczy :-D
dla mnie : sukienka niebieska , tunika zolta , 2 bluzki czarna i biala i spodnie rurki :-D
dla M : koszule 3 szara , granat i grafit , garniak szary w paseczki :sorry: i buty :-D ale buty jakies do wspinaczki czy jakie tam :-D
a dla Kamilka bodziaki , koszule :-D podenki i 3 pary skarpetek :-D
troche kasy poszlo :-( no ale :-D jestesmy zadowoleni :-D


wiec dzien udany :-D

a w pon bedzie godz 0 bo zaplanowalismy seksik :-D :sorry:
 
i te kolki,wykończa mnie psychicznie:-:)-:)-:)-:)-(
Współczuję Ci i życzę cierpliwości;)

witam sie z rana:] moje maleństwo dzisiaj kończy miesiąc!:D jeny jak to zleciało..a dopiero co na porodówkę jechałam..
wczoraj jak o 19stej nakarmiłam mała to do 24 spała:D ale za to nad ranem od 5tej buszowała..i do 7 nie chciała spac;/ ale i tak ją kocham:D te moje 4 kg wredoty;)
ja dzisiaj idę o 12stej na trening:d trzeba powoli do formy wrócic;)
Joasiu to żeście zaszaleli:D
ja też niedługo musze sie wybrac na shoping,ale jakos czasu brakuje..bo wole z mała pobyc..wiem wiem nadgorliwa jestem haha:D ale szczerze mówiąc sie jeszcze nią nie nacieszyłam;)hehe;)
 
Mi na kolki położna poleciła kropelki espumisam-REWELACJA.Malutka plakala calymi dniami, a wlasciwia wyla a ja razem z nia ze nie potrafie pomoc.POłozna polecila te kropelki chociaz tam bylo napisane ze od 1 miesiaca zycia stosowac a moja coreczka miala zaledwie 3 tygodnie.Poprostu podalam jej polowe porcji niz zalecano czyli 7 kropelek i kolki ustały narazie.Malenstwo moje usmiecha sie i prawie wogule nie płacze.Podaje jej nawet jak nie meczy kolka tak profilaktycznie.Takze polecam espumisan i wode koperkowa-do kupienia w aptece.Tez super sprawa.
 
Współczuję Ci i życzę cierpliwości;)

witam sie z rana:] moje maleństwo dzisiaj kończy miesiąc!:D jeny jak to zleciało..a dopiero co na porodówkę jechałam..
wczoraj jak o 19stej nakarmiłam mała to do 24 spała:D ale za to nad ranem od 5tej buszowała..i do 7 nie chciała spac;/ ale i tak ją kocham:D te moje 4 kg wredoty;)
ja dzisiaj idę o 12stej na trening:d trzeba powoli do formy wrócic;)
Joasiu to żeście zaszaleli:D
ja też niedługo musze sie wybrac na shoping,ale jakos czasu brakuje..bo wole z mała pobyc..wiem wiem nadgorliwa jestem haha:D ale szczerze mówiąc sie jeszcze nią nie nacieszyłam;)hehe;)

Słonce conajmniej 20 lat bedziesz potrzebowała zeby sie nacieszyc ;)
A później zostaniesz babcia i bedziesz sie nacieszac wnukami ;P

Mi na kolki położna poleciła kropelki espumisam-REWELACJA.Malutka plakala calymi dniami, a wlasciwia wyla a ja razem z nia ze nie potrafie pomoc.POłozna polecila te kropelki chociaz tam bylo napisane ze od 1 miesiaca zycia stosowac a moja coreczka miala zaledwie 3 tygodnie.Poprostu podalam jej polowe porcji niz zalecano czyli 7 kropelek i kolki ustały narazie.Malenstwo moje usmiecha sie i prawie wogule nie płacze.Podaje jej nawet jak nie meczy kolka tak profilaktycznie.Takze polecam espumisan i wode koperkowa-do kupienia w aptece.Tez super sprawa.

A te kropelki sa bez recepty??
 
Cześć mamuśki.
Ja dziś po ciężkiej nocy. Praktycznie cała nocka nie przespana. Była tylko taka czuwająca drzemka:wściekła/y:. Maja dała nam dziś równo do wiwatu. Nie wiem co jej było. Brzuszek niby nie bolał, najedzona była bo cyca tylko pieściła, a spać nie chciała.Teraz śpi. Ja za godzinkę do kościoła a jak wrócę to się pocyckamy i na spacerek.

Mam problem z logowaniem po otwarciu str. forum, bo nie mam widocznej rubryczki na hasło i login. Muszę coś napisać i wtedy mi dopiero wyskakuje że mam się zalogować, no trudno będę sobie tak radzić.
A teraz biorę się za czytanie.:cool2:
 
reklama
Do góry