reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy

emi_25 też sie nad tym miśkim zastanawiam - ma przynajmniej przyjemny głos, bo faktycznie niektóre zabawki są po prostu straszne , słuchać się nie da - ja zawsze czekam aż baterie sie wyczerpią w takich zabawkach i później już nowych nie wkładam. jedynie w zabawkach Fishera lub Chicco baterie wymieniam, bo tego da się słuchać ;-)

na roczek kupiliśmy Kubie pianinko chicco takie na stoliku i muszę przyznać, że bardzo fajna zabawka - przez pół dnia Kubusia jakby nie było :-)
tak właśnie ten stolik wygląda:
NOWY STOLIK EDUKACYJNY od CHICCO 2 w 1 - EXPRESS ! (145347223) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
hej hej hej jak tam przedświąteczny szał zakupów dopadł was. Ja w tym roku kompletnie nie czuję świąt i jakoś pomysły na prezenty ciężej przychodzą.. a jak u was?:-D
 
oj ja tez nie mam wogóle pomysłu na prezent dla Mai, tych zabawek to ma tyle, że już sie o nie przewracamy i nie ma gdzie ustawiac, mamay mała mieszkanko

a co do parasolki to niestety nie pomogę :-(
 
Macio dostał ostatnio takie kubeczki kolorowe, które można układać jeden na drugim lub chować do siebie. Zabawę ma przy tym przednią i choć zabawka jest już w domu dwa tygodnie to jeszcze się nie znudził tym chowaniem i ustawianiem. Polecam.... a przy tym baaardzo tania
 
Kubeczki mamy i polecamy. Służą zarówno na suchym lądzie jak i w kąpieli ;-)
A co do parasolki to mamy Baby dreams travel i jestem zadowolona.
 
Macio tez lubi sie bawic tymi kubeczkami:-)
A co do spacerowki to nie doradze choc ja jestem ze swojej bardzo zadowolona:-)
 
reklama
Dzieki Madzia za odpowiedz też mi się ten wózek podoba. Oglądałam na necie i jest na mojej liście faworytów do zakupu:-)
 
Do góry