reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Witam Serdecznie, mam pytanie czy któraś z mam lub przyszłych mam była w podobnej sytuacji chodzi dokładnie o badanie usg, wczoraj będąc u lekarza potwierdził pęcherzyk ciążowy o wielkości 6mm a jestem w 5 tygodniu i 5 dniu licząc od dnia ostatniej miesiączki i zostało stwierdzone że mój pęcherzyk jest mniejszy niż powinien według GS=4w 3Hbd to taki wiek ciążowy i w pęcherzyku słabo widoczne struktury wewnątrzzarodkowe, zaczęłam się już trochę martwić że coś jest nie tak kolejna wizyta za ok dwa tygodnie, lekarz twierdzi że to nic takiego ale ja już sama nie wiem... Będę wdzięczna za każdą sugestie i dobra poradę :)
 
reklama
Witam Serdecznie, mam pytanie czy któraś z mam lub przyszłych mam była w podobnej sytuacji chodzi dokładnie o badanie usg, wczoraj będąc u lekarza potwierdził pęcherzyk ciążowy o wielkości 6mm a jestem w 5 tygodniu i 5 dniu licząc od dnia ostatniej miesiączki i zostało stwierdzone że mój pęcherzyk jest mniejszy niż powinien według GS=4w 3Hbd to taki wiek ciążowy i w pęcherzyku słabo widoczne struktury wewnątrzzarodkowe, zaczęłam się już trochę martwić że coś jest nie tak kolejna wizyta za ok dwa tygodnie, lekarz twierdzi że to nic takiego ale ja już sama nie wiem... Będę wdzięczna za każdą sugestie i dobra poradę :)
Nie masz się co martwić. Może owulacja była później i stąd te różnice. Czekaj cierpliwie i ciesz się ciążą :)
 
U mnie był właśnie taki przypadek, owulacja była w 23 dniu cyklu. Jakby nie to, że miałam monitoring cyklu i wiedziałam kiedy była owulacja to też by mi cały czas wychodziło, że ciąża ponad tydzień młodsza :)
 
Ja też podejrzewam właśnie po Waszych wypowiedziach że mogło tak być i to właśnie wina :) późnej owulacji bo mogła być w 19dc a cykle ma 32 dniowe :) oby tak było, dziękuję za odpowiedź :)
 
Ja bylam w 5t2 byl pecherzyk 7mm i brak zarodka.. nastraszyla mnie lekarz, po nieprzespanych 3 tygodniach bylam i bilo serce. Poczekaj spokojnie :)
 
reklama
Witam Serdecznie, mam pytanie czy któraś z mam lub przyszłych mam była w podobnej sytuacji chodzi dokładnie o badanie usg, wczoraj będąc u lekarza potwierdził pęcherzyk ciążowy o wielkości 6mm a jestem w 5 tygodniu i 5 dniu licząc od dnia ostatniej miesiączki i zostało stwierdzone że mój pęcherzyk jest mniejszy niż powinien według GS=4w 3Hbd to taki wiek ciążowy i w pęcherzyku słabo widoczne struktury wewnątrzzarodkowe, zaczęłam się już trochę martwić że coś jest nie tak kolejna wizyta za ok dwa tygodnie, lekarz twierdzi że to nic takiego ale ja już sama nie wiem... Będę wdzięczna za każdą sugestie i dobra poradę :)
Hej, w ogóle się nie martw. Ja byłam i też miałam dokładnie 5t5d, a po wielkości pęcherzyka stwierdzone, że chyba 4t4d i na początku mówiła "jakiś mały ten pęcherzyk", ale jak pojeździła sondą to udało się wychwycić tyci zarodek i on był już ok, zgadzał się z wiekiem ciąży ;) Także to zależy często od tego jak lekarz wykona usg. Byłam kiedyś na wizycie u takiego lekarza na szybko, on tylko włożył zmierzył i wyszło, że ciąża jest o tydzień młodsza, byłam potem tydzień później u swojego lekarza i zrobił porządnie usg i wszystko było ok ;)
 
Do góry