reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesniaki ur,36 tydzień

reklama
och dziewczyny wczoraj wygłaskałam mojego niunieczka , pielęgniarka otworzyła mi inkubatorek i miziałam go przez godzine po tych rączkach malutkich , po brzuszku i nóziach , a on był taki spokojniutki . A w nocy spać niemogłam z tego wrażenia , dziś zawiozłam mu już mleczko a popołudniu pojade z nim pogadać , może znów pozwolą mi go wymiziać?
 
a dziś usłyszałam cudowne wieści , mój niunieczek jest już zdrowy , infekcja zarzegnana jeszcze tylko obserwacja i na sobote do domciu.
ALEŻ JESTEM DZIŚ SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A MIZIANIE OCZYWIŚĆIE TEŻ BYŁO /!:tak::tak::tak:
 
a dziś usłyszałam cudowne wieści , mój niunieczek jest już zdrowy , infekcja zarzegnana jeszcze tylko obserwacja i na sobote do domciu.
ALEŻ JESTEM DZIŚ SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A MIZIANIE OCZYWIŚĆIE TEŻ BYŁO /!:tak::tak::tak:
GRATULUJE:tak:
Buziaczki dla dzielnego i silnego Oskarka:-):tak:
 
Andzia111 to rewelacyjne wiadomości!!! :-):-):-) Super że już po wszystkim i będziesz mogła zabrać swoje słoneczko do domku i będziecie się tam razem miziać w nieskończoność :-D:-):-):-)
Cieszę się razem z Tobą :-):-):-):rofl2:
 
dzięki dziewczyny , dobre słowo dużo znaczy :tak::tak::tak::tak::tak:
Sprzątam teraz jak warjatka wszystko pokolei by maluszek miał wszystko czyściuteńkie:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry