reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesniaki ur,36 tydzień

reklama
mój niuniek jest już prawie 2 tygodnie w domku a ja dalej napatrzec sie niemoge :-):-) , łaże jak ząbi bo zamiast spać potrafie pół nocy przesiedzieć przy łóżeczku i sie gapić :tak::tak: a niuniek jest grzeczniutki śpi i je , czasem pogapi sie na świat , coś zamamrocze , pouśmiecha sie i dalej śpi.
Szkoda tylko że mleczarnia ogłosiła upadłość i musimy sie karmić bebikiem :confused:.
a to niuniek ,..
 

Załączniki

  • m 024.jpg
    m 024.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 378
Ja moje dziewczynki od urodzenia karmiłam mieszanie:tak::tak::tak:Chyba tylko od drugiego do czwartego miesiaca byly na samej piersi:-):tak:
 
mój niuniek jest już prawie 2 tygodnie w domku a ja dalej napatrzec sie niemoge :-):-) , łaże jak ząbi bo zamiast spać potrafie pół nocy przesiedzieć przy łóżeczku i sie gapić :tak::tak: a niuniek jest grzeczniutki śpi i je , czasem pogapi sie na świat , coś zamamrocze , pouśmiecha sie i dalej śpi.
Szkoda tylko że mleczarnia ogłosiła upadłość i musimy sie karmić bebikiem :confused:.
a to niuniek ,..
Skądś to znam:-D Śliczny jest:tak::tak:
Fajnie że grzeczny -ja tez nie narzekałam ani kolek ani nic:-)Tylko tak dalej
 
wcześniaczki są kochane też jestem mamą wcześniaka z 35 tygodnia urodził sie 9 tygodni temu miał 3320 i 55 cm a co by było gdyby urodził się o czasie :) maluszek był tydzień na wcześniczkach w inkubatorku i 3 dni dodatkowo pod lampami nagrzewany dzis ma 5300 i rosnie jak na drożdżach

śliczne to twoje maleństwo
 
Andzia111 ślicznego masz synusia! :-) I nie dziwie Ci się że napatrzeć się nie możesz, bo sama tak miałam :-D
Żabka pogratulować takiego dużego dzidziusia :-) I jak ładnie przybiera! Moja córcia taką wagę - 5300, miała na początku czwartego miesiąca:-D
 
czesc dziewczyny!!!

ja tez jestem mama wczesniaczka , Oliwcia urodzila sie w 36 tyg i 5 dni, dzis ma 6 i pol tyg ,dostala 9p,apgar,nie mialam zadnych problemow ,jest bardzo grzeczna, ale mam jedno pyt do was , bo nie wiem czy mam sie martwic,czy czy jeszcze nie,
ona sie jesczze swiadomie nie usmiecha, moj synus usmiechal sie po miesiacu swiadomie i nie wiem czy tak ma byc?? pielegniarka srodowiskowa powiedziala ze moze zaczac wszystko o te 3 i pol tyg pozniej,ale jak bylo u was????????prosze odpiszcie mi, bo sie martwie
dziekuje
 
reklama
Mamo Bartusia mi też powiedziano że Julcia może pewne rzeczy robić z opóźnieniem tych 3 tygodni. Ale uśmiechnęła się świadomie jak miała równo miesiąc. Ale Marcinek miał 6 tyg i dopiero wtedy próbował się uśmiechać. Nie martw się zobaczysz ze za chwilkę Oliwka Cię zaskoczy cudnym, bezzębnym uśmiechem :-)
 
Do góry