reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

reklama

Patrycja2810

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hej :) wczoraj pojechałam na IP i okazało się ze to jednak wody się sacza. Potem cala noc miałam nieregularne skurcze do 4. Teraz chyba znowu zaczynają się pojawiać. Mam założony wenflon i strasznie ręką mnie boli :( trochę jestem tym wszystkim przerażona :(

Kania78

...
Rozwiązania
0
Dostałam wiadomość od Kinusi w formie mmsa, urodziła corcie Łucję Antonine. Jak coś będę więcej wiedziała to napisze Wam.
edit: Kiniusia urodziła o 9.15 przez cc Corcie, waży 2890 i ma 50 cm. Wszystko jest dobrze:-).

Ostatnia edycja:

Aleksp

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
hej dziewczyny.
Ja tylko na chwile
W dn 07.03.2013 o godz 13:55 przyszła Nasza kruszyna Kornelia Kaja na świat. Waga 2680, 54 cm.
Nie szykowałam sie na cc, doszłam do 7cm i po 7 h lekarz stwierdzil ze cc......................obecnie jeszcze przebywamy w szpitalu ( Poznan Raszei 6 dób po cc)wiec napiszę do Was wiecej jak już wrocimy do domku.
Wszystkim tym ktore juz urodzily serdecznie gratuluje:))

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry