reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Natalka szczęśloiwie nie resetuje, ale za to uwielbia łączać i cieszy się jak widzi, że odpala się windows ;-)
Luszka - super, że Ci sie taka pani trafiła, blisko, z doświadczeniem i że Natalka ja polubiła.
 
reklama
O jejku to Tusiu w porwnaniu z waszymi maluchami niezle rozrabia jesli chodzi o komputer. Niektore klawisze w moim laptopie siedza na super glue:tak: Na szczescie te malo funkconalne, uff
 
Natalka też uwielbia jak sie windows odpala więc przycisk power jest często w użyciu. A żeby włączyć trzeba najpierw wyłączyć, więc wiadomo.....;-)

Dobra spadam spać bo rano wyjazd-jedziemy do moich rodziców i wracamy w Nowym Roku.

Więc jeszcze raz:



i Dobranoc :-)
 
O jak miło! I Luszka i Karen i Duralex! Ależ się cieszę, że odezwałyście się :-)

Oli z kolei, jak to prawdziwy mężczyna, dzisiaj usiłował włożyć wtyczkę do kontaktu!! Musiał skubaniec podpatrzeć, bo trzymał ją prawidłowo w palcach i celował jakby dobrze wiedział co robić. Najpierw próbował wpiąć się do przedłużacza, a jak zabrałam przedłużacz to poszedł do gniazdka w ścianie :szok:
Książeczki też uwielbia, ale nie siedzi nad nimi godzinami.
 
Dziendobry

Bardzo dziekuje za komplementy dla Olivki.
I musze spytac czemu tak malo zdjec w galerii:-( :-( :-(

Doxa ja mam te same przeboje z Olivka, ostatnio wziela tacie ladowarke do baterii od apartu i biegla z tym do kontaktu. Powkaldalam do wszystkich konntakot te plastiki bezpieczenstwa bo sie boje ze ona tam kiedy sjezyk wlorzy.

Jakie plany macie na piekna sylwestrowa noc? NIe wierze ze ten rok sie juz konczy mi bardoz szybko zlecial.
 
Anja, Oliwka urocza.
A sukienka, w której wystąpiła jest super. Sama szukam czegoś podobnego, ale jakos mi nie wychodzi.
Luszka, Karen jak miło Was zobaczyć na BB.

Rok zleciał rzeczywiście błyskawicznie a najlepiej widać to po naszych maluszkach.
 
Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
:-)
 
Co u nas...? Po staremu tylko sebastian się zmienia z dnia na dzień, okropnie lubi się wspinać, parapety, stoły, krzesła, na wszystkim już był, a ostatnio wymyślił że skoro nie dostaje do klamki to może się wdrapać na stolik obok drzwi i z niego je sobie otworzyć. Mówi papa, mama, tata, nie(i to był jego pierwszy wypowiedziany wyraz- co świadczy o jego charakterku ;-) )tak ale raczej tego nie używa. Zębów ciągle 7 szt.Chodzimy regularnie do fryzjera, był już 3 razy teraz pójdziemy 4 raz...czuprynę to on ma!
A sylwestra spedzam w domu z moimi mężczyznami jakoś chciałabym z nimi wejść w ten następny rok, nie chce mi się iść na huczną imprezkę i zostawiać go u babci.Chociaż w poprzednim roku pędziłam cała szczęśliwa że mogę wyjść z domu.
Widzę że nie tak często tu bywacie jak kiedyś, wcześniej kiedy by się coś nie napisało to zawsze któraś odpisała...ach te nasze absorbujące dzieciaczki :-)
 
reklama
Szczesliwego Nowego Roku!

n015.gif

 
Do góry