reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzieki monika za informacje :)
zapytam sie mojego lekarza co o tym sadzi - choc ja nie jestem przkonana do tego testu :)

mam nadzieje ze twoje wyniki sa ok ;D
 
reklama
Moje wyniki: TRISOMY 21: 1:5999, TRISOMY18+13 1:10945, PAPPA 3.620, Free BHCG 32,7. Jest tego cale 2 strony,podaje to,co chyba najistotniejsze,bo cos mi sie ze skanerem dzieje i nie chce dzialac. Oczywiscie,inni maja lepsze wyniki ale ja mam juz 33 lata a od wieku tez sa uzaleznione. Ogolnie gin powiedzial,ze moge spac spokojnie i nie zastanawiac sie juz nad tym,bo nic nie wskazuje,zeby mialo byc zle. Przeziernosc 1,1. Twraz siedze i sie boje bo zaraz wpadnie moj znajomy lekarz zrobic mi zastrzyk. BRRRRR.... jak tego nie cierpie. A od dzis bede musiala je brac codziennie,zeby rozrzedzic krew. Po wczesniejszym poronieniu tak ustalono. Trzymajcie sie dzielnie,jakby co to jestem w marcoweczkach.
 
monika - ciesze sie ze ok ;) a zastrzykow nie zazdroszcze - dlugo bedziesz musiala je brac tak codziennie ?
dzieki za wszelki informacje :)
a na marcoweczki tez czasmai zagladam ;D
 
byłam wczoraj u gina i mój mały kosmita ma juz ponad 6cm od głowki do pupci ;D lekarz powiedział że maluch rozwija się prawidłowo i zrobił mu kilka fotek na jednym jest nożka - widać malusią stópke, kolanko i udko hihihi a na innym zrobionym jakby od góry widać głowke maluszka i tak fajnie skrzyżowane nożki. Kurcze szkoda, że cos mi skaner szwankuje i nie moge ich wrzucić :mad:
 
Hej Kosmi!
Widzę, że też masz sporego dzidziusia, ja już jestem w 14 tygodniu i nie mam już bulgotania w brzuszku - dzidzia urosła i teraz nie ma już tak dużo miejsca, poprostu już się rozpycha.
Cieszę się, że u Ciebie wszystko jest ok. Wyczekuj powoli bulgotków w brzuszku.
 
Czuć narazie nic nie czuje, a bulgotanie slysze, i to dosc często, a jakis problemów z trawieniem nie mam i nie miałam. Jak miałam robione USG to maluch szczególnie się nie ruszał tyle co machał łapkami i założył noge na noge :D
Lekarz powiedział, że narazie te ruchy są dość przypadkowe.
 
Moje maleństwo w 12 tyg. tak fikało koziołki na naszych oczach, że Pani doktor nie mogła dzidzi złapać, żeby pomierzyć. Miałyśmy sporo uciechy. Coś mi się wydaje, że będzie miało charakterek taki jak moja Wiwi, czyli będzie rozbrykanym dzieciakiem. A wszyscy mnie uspakajaja i mówią, że drugie dzieci są spokojniejsze - mam nadzieję, że mają rację.
Twoje bulgotki to pewnie już dzidziuś, ale nie jesteś jeszcze tego pewna. To nic jeszcze troszkę i sobie "porozmawiacie".
 
reklama
Własnie przeczytalam sobie o tych wszystkich badaniach. Ja juz od 4 tyg. ciazy mialam co 2 tyg usg poniewaz troche sie musialam starac o dziecko. Mam hyperprolaktynemie wiec caly czas zazywam Norprolac, a do tego Duphaston. Jak do tej pory moja lekarka nic nie wspominala o zadnych badaniach plodu. Dopiero wczoraj powiedziala ze w 20 tyg. zrobimy jakies usg genetyczne. Z drugirej strony zastanawiam sie co mi dadza takie badania... Z jednej strony spokoj, ale co jak wyniki nie okaza sie pomyslne, nie wiem czy chcialabym wiedziec. A dzidziusia i tak trzeba kochac!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry