reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Ja właśnie wróciłam z KTG :) Dzidziuś rusza się prawidłowo, tętno idealne :) Ale co najlepsze miałam skurcze...na 80-90...i ja ich zwyczajnie nie czułam:szok: pocieszam się, że 2 dni temu na KTG skurcze były max. 20-30, dziś już 80-90 i choć ich nie czuję to jednak są i to całkiem duże :tak: Jakbym jednak nie urodziła do poniedziałku, to kładą mnie do szpitala także mam nadzieję najpóźniej we wtorek będzie z nami nasza córcia :tak:
 
reklama
:-D:-D:-D

Brzuch jak na @ mnie boli od rana i mdli mnie jakoś dziś ale to pewnie z tego myślenia o jutrze, mam już mega stresa
asieek pamiętam że mnie dzień wcześnie też strasznie mdliło i było strasznie niedobrze już nawet myślałam że coś mi zaszkodziło więc może u ciebie też już pomału coś się zaczyna:tak:
 
mnie mdlilo nawet na porodowce, ale nie mialam czym wymiotowac..
w drodze do szpitala chcielismy hot-dogi z orlena zjesc, ale nie mieli bułek he he
 
Julita pocieszające;-) ;-);-)ale się nie nastawiam, bo już kiedyś tak miałam i było minęło i nic:eek: Tak czy inaczej jutro ide do szpitala także mam nadzieje że nie będę już dlugo czekać na mojego uparcioszka
 
Heeejj...

Ja już po wizycie wczorajszej i wiem ze:
Szyjka miekka coraz bardziej, skrócona, rozwarcie od
zewnętrznej strony na jeden palec. Główka schodzi do
miednicy.
Z usg wiem ze mały jest ciagle w położeniu głowkowym,
BPD 92.8mm czyli odpowiada 38t3d.
FL odpowiada 38t5d.
Łóżysko na ścianie tylnej i w dnie, III stopien. Ilosc
wód prawidłowa. z sercem wszystko oki i z ukladem kostnym.


Dostałam skierowanie do szpitala ( w Nowym Mieście ) w razie czego jakbym
zaczeła rodzic przed nastepnym czwartkiem.... :] a jak nie
to za tydzień znów wizyta...
 
Ja już dzisiaj po ktg. Tak jak pisałam na ogólnym nic się nie dzieje,wszystko tak jak było,czyli rozwarcie na palec,główka wysoko i zero skurczy.Następne ktg w poniedziałek. Tak gadałam z panią doktor i powiedzieła że możliwe że urodze bliżej terminu z pierwszego usg,to mnie pocieszyła bo na pierwszym usg w 14 tc miałam termin na 6 czerwiec :sad:.
 
reklama
Ja tez wczoraj bylam na wizycie, szyjka twarda zamknieta, glowka wysoko, "uuu cos czuje ze pani ta ciaze przenosi".. Pff..
Termin mam na 27 maja, jak nie urodze do 31 to mam sie zglosic do szpitala i bedziemy mlodego wykurzac :szok:
 
Do góry