reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Bozuwi mi położna powiedziała ,że 27 jest pełnia,więc pewnie bliżej tego terminu urodzę ;-):-D.Może Tobie się uda w terminie.Hehe ciekawe czy faktycznie ta pełnia ma jakiś wplyw ;-).
 
reklama
Noo ja mam nadzieje ze uda mi sie jakos ominac szczyt porodowy, bo wczoraj mi gin opowiadal ze ciasno u nich bardzo, i ostatnio musial dla swojej pacjentki lozko z endokrynologii wypozyczac bo kompletnie nie bylo jej gdzie polozyc :-p

Juz sobie wyobrazam ten kociol. Dwa razy bylam na oddziale i dwa razy byly pustki, a teraz podobno jakis hardcore :tak:

Mimo wszystko chcialabym miec juz to za soba :-)
 
Bozuwi mi położna powiedziała ,że 27 jest pełnia,więc pewnie bliżej tego terminu urodzę ;-):-D.Może Tobie się uda w terminie.Hehe ciekawe czy faktycznie ta pełnia ma jakiś wplyw ;-).
27 maja to też mój termin:tak: A pełnia jest 28 maja (sprawdzałam) o godz. 1.07 ;-)No i jak się nie ruszy u mnie nic,to 28 maja mam urodzić.Do czerwca nie chcę czekać:dry:
 
noi ja po ktg ale co znowu na 20 mam jechac otoz maly caly czas spal na ktg,juz chcieli mnie klasc na patologie!!!! potem troche sie rozbudzil ale kazala przjechac na 20 i zobaczyc znowu jak bedzie,matko cala spocona bylam!!!
 
My też dzisiaj po KTG i po badanku. Co do skurczy, to na dzisiejszym KTG były 2 x 10 :no: Rozwarcie na 2. W poniedziałek mam rano zgłosić się na IP, a we wtorek małą wykurzamy, no chyba, że się zdecyduje do tego czasu sama;-) Najpierw ginka mnie załamała, bo kazała mi w poniedziałek przyjechać na KTG i dopiero ewentualnie 1 czerwca by wywoływali poród, ale potem zdanie zmieniła, bo po 25-tym jej nie będzie.

Komi trzymam kciuki :-) Będzie dobrze :tak:
 
jestem juz po drugim ktg dzis:-)

i suuper wyszlo ufff serduszko ladnie bilo,malutki nie spal,ale ciesze sie ze pojechalam i sie upewnilam acha noi nawet byly 3 skurcze do 50:-) he he
 
Ja właśnie wybieram się teraz na KTG, ostatnio czyli 2 dni temu skurcze miałam na 80-90 tylko że ich zupełnie nie czułam ciekawe jak będzie dziś :p
 
27 maja to też mój termin:tak: A pełnia jest 28 maja (sprawdzałam) o godz. 1.07 ;-)No i jak się nie ruszy u mnie nic,to 28 maja mam urodzić.Do czerwca nie chcę czekać:dry:

No ja też bym nie chciała tyle czekać.Termin z ostatniego usg mam na 25 maja więc mam nadzieję że to juz ostateczny termin.
 
reklama
No ja też bym nie chciała tyle czekać.Termin z ostatniego usg mam na 25 maja więc mam nadzieję że to juz ostateczny termin.

nie ma co patrzec na tak pozne USG,u mnie na przedostanim USG wyszedl termin na 6 maja:-)

Alis -kciuki zacisniete!!!!!!!!!! czekamy na relacje
 
Do góry