reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

lolisza, wszystko bedzie dobrze , tylko mysl pozytywnie. Pewnie jednak ciaza mlodsza niz wyliczyl gin i dlatego jeszcze serduszka nie widac.
 
reklama
A ja kolejną wizytę mam 22 marca... razem z usg więc zobaczymy jak się dzidzia rozwija... :-)

lolisza - spokojnie, u mnie też na początku dr straszył, że pęcherzyk jest pusty i nic z tego pewnie nie będzie... a po 3 dniach niespodzianka! :-) Trzymam kciuki, żeby było dobrze...
 
Hej. Do tej pory nie udzielałam się na tym forum. Nie chciałam zapeszać. Dzisiaj idę do lekarza i mam nadzieję że będzie fasolka z serduszkiem (wg OM 6 tydz i 2 dn). Od dwóch tygodni jestem na zwolnieniu, większość czasu leżę. Lekarz stwierdził podejrzenie wczesnej, zagrożonej ciąży (krwawiłam i plamiłam). Teraz biorę luteinę i jest ok. Trochę się boję bo 2 tyg temu w macicy nic nie było, za to była duża torbiel na jajniku (mam skłonności do ich powstawania) i chyba nie zniknęła bo pobolewa mnie ten jajnik :/ Poza tym nie mam praktycznie żadnych objawów. Piersi przestały boleć (wcześniej bolały bardzo), brzuch czasem poboli, mdłości praktycznie zero (z 2 razy zrobiło mi się niedobrze). Trochę mnie to martwi bo w poprzedniej ciąży miałam straszne mdłości i jak minęły to ciąża obumarła... Eh złe doświadczenia powodują czarne myśli :(
 
malutka mam nadzieję, że wszystko niedługo się wyjaśni, i że Twoje obawy miną. Będę trzymać kciuki aby wszystko było dobrze, to że nie ma mdłosci o niczym nie świadczy, ja ich nie miałam ani razu. Trzeba wierzyć, mieć nadzieję, i zbytnio się nie zamartwiać, myśląc źle sami przyciągamy złe "wibracje" uśmiehc na twarzy chcę widzieć i nie zamartwiaj się musi być wszystko ok. Tego z całego serca Ci życzę. A powiedz skąd jestes?
 
lolisza, u mnie też nie było widać serduszka na USG i lekarz mnie troszkę wystraszył, a byłam wtedy w 7 tyg. wg OM. Cierpliwie poczekaj, jeszcze wszystko może być dobrze.

malutka80, trzymam kciuki!
 
Efa będę czekać, tylko mnie martwi fakt, że to nie jest brak zarodka (bo brak zarodka mogłabym tłumaczyć późniejszą owu), bo wg lekarza echo zarodka jest ale nie ma akcji serca. Z tego co już zdążyłam przeszukać to już u zarodków o CRL 5 może być widoczne serce, u mnie CRL 8,2 i akcji nie widać i to jest problem, bo może oznaczać, że była skoro zarodek urósł do takich rozmiarów i nagle zanikła. Czekać będę i na wyniki bety i na sobotnie USG (jak dobrze pójdzie zrobią mi w sobote na cito bete po 48 godz. więc będzie już coś wiadomo), a nawet jeśli okaże się że jest kiepsko to i tak jeszcze poczekam.
 
lolisza... a nie wkradł się żaden błąd? Bo u mnie w 6 tyg CRL wynosił 4,6 mm i dopiero wtedy pokazało się serduszko... może Twoja ciąża jest wcześniejsza niż się wydaje. Może coś spowodowało opóźnienie owulacji i stąd młodsza. Poczekaj i nie denerwuj się... wydaje mi się, że to 8,2 to nie CRL u Ciebie...
 
reklama
No właśnie, lolisza, a może to 8,2mm to jest wielkość pęcherzyka, a nie zarodka? W 6 tygodniu niuniek ma chyba około 4mm. Mój na początku 7-mego miał 5,2mm. I to właśnie z rozmiaru mój ginekolog wywnioskował, że to siódmy tydzień. Wg OM by był nawet 8-my.
 
Ostatnia edycja:
Do góry