reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):)

Augustynka
gratuluję zdrowej córeczki:-)
mi lekarz nie sprawdzał wagi dziecka
a jesli chodzi o długość to 12t6d było 64mm, 13t1d było 68mm
Izka
super wieści:-) podzielam twoje szczęście bo sama jestem w euforii po oglądaniu swojej dzidzi:-)

Syneczki
trzymam kciuki za wizytę:-)
 
reklama
Syneczki2 kochana nie zamartwiaj się, na pewno wszystko będzie dobrze, dzidiolek się skrył i dlatego go nie słyszysz i nie czujesz. Trzymam kciukaski za jutrzejszą wizytkę. BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE
 
Przepraszam, ale wczoraj bylam taka zaaferowana swoją wizytą, ze zapomniałam pogratulować reszcie Kobitek!!!
robaczku alez to my nieodpłatnie, nieprywatnie, nawet mozna powiedziec ze publicznie - stwierdziłysmy jednogłosnie!:) Bardzo sie ciesze!
Izka gratuluje ruchliwej i zrowej dzidzi!

Jutro trzymamy kciuki za Syneczki2!!! :) Która ciezaróweczka jutro wizytuje jeszcze??


Powiedzcie mi jak byłyscie teraz na wizytach to jaka była waga i długość Waszych malenstw?
Jak tak przeanalizowałam to coś "grube" to moje "maleństwo". Jak sprawdzałam w internecie to waga powinna wynosić jakies 25g a nie 59g....
augustynka spójrz na swój suwaczek:) masz tam podana srednia długość i wage malucha w twoim tygodniu ciąży:) pozdrawiam

Nie macie już za co trzymać...
syneczki, pojedzcie może na izbe przyjęć, zadzwoń do lekarza..
ja trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:*
 
Magda koło 14 idę prywatnie, nie mam sił czekać do jutrzejszej wizyty. Żeby przyjeli na pogowiu bądź na izbie musiała bym mieć krwawienia bądź zwijać się z bólu. Resztę odsyłają nie zbadawszy nawet.
Proszę Was dziewczyny trzymajcie kciuki choć to mało prawdopodobne to może jest jeszcze jakaś szansa że wrócę z uśmiechem i nie będę płakała w swoje urodziny.
 
Robaczku no wiedziałam przecież i bez tego badania :-D gratuluję z całego serduszka.

Ja mam wizytę w poniedziałek 3.10 w dzień moich urodzin :-p no tak z tym że żadna niespodzianka na mnie czekała nie będzie ponieważ usg na pewno nie będzie robione bo ileż można. Do tej pory miałam już trzy 3 razy co dwa tygodnie. Dam lekarzowi odetchnąć tym razem.
&&&&&&&&&&& będzie dobrze:tak:
I ja sie pochwale!!! Dzisiaj była wyczekwiana przeze mnie wizyta!!! Dzidzia zrowiutka, cholernia ruchliwa :) Na 80% dziewczynka :) CRL 57mm a waga 59g :)
Przezeirność i kość nosowa w najlepszym porzadku i ogolnie to łzy ze szczescia leca mi do tej pory! Jakie to niesamowiete... Boze. To serduszko, te raczki i nózki... Jak machało malenstwo moje.Liczyłam paluszki u rąk - najcudowniejsze co moze kobiete w zyciu spotkąc to widziec jak sie rozwija malenstwo pod jej sercem. Oszalałam

W poniedziałek idę odebrac wyniki badan i lece do gina prowadzącego :)
Buziaki.
Gratuluję córeczki!!!! jakie dobre wieści!!!!!!!!1
Hej babeczki :-) ale milo was poczytac same radosne wiesci :-)
Robaczek, Augustynka-gratulacje no i super ze juz cos nieco wiadomo w sprawie plci :-)
Ja tez mialam wizyte i jestem szczesliwa tak samo jak wy. Dzidzia strasznie ruchliwa, na ekranie wygladalo tak jakby miala czkawke, ale babka mi powiedziala ze dzidziusie w tym wieku nie maja czkawki, ze to cwiczenie miesni. Ale tak ruchliwy bobas ze az babka sie smiala bo nie mogla uchwycic dobrego momentu zeby zbadac ta przeziernosc. Na szczescie wszystko okey, wyszlo 1,2. Dzidzia ma 5,7 cm, serduszko bije 176/min piekne ruchliwe nozki, sliczna glowka, brzuszek i machajace sie ciagle raczki, nawet chyba kciuka ssala albo drapala sie po buzi czy cos w tym stylu. Widok rewelacyjny :-) .
To może jakiś sportowiec Ci wyrośnie:tak: gratuluję:tak:
 
Tak jak czułam, serduszko przestało bić wczoraj. Nie miał szans przeżycia powód? ma tętniaka w układzie moczowym który wczoraj musiał pęknąć i krew rozlała się na całe ciałko oszczędziło tylko główkę. Na usg wyraźnie widać rozlany płyn i pęknięcie. Jutro o 8:00 mam się stawić na izbie przyjęć. Będę miała wywoływany poród ponieważ organizm czuje się w ciąży więc będzie ciężko żeby sam oddał płód. Później czeka mnie czyszczenie więc kilka dni w szpitalu będę. Maluch ogólnie zdrowy był badany z każdej strony, gdyby nie ten tętniak dziś by żył. Syn, w brzuszku mam synka. Małego martwego Gracjanka...
 
reklama
syneczki, ściskam cie mocno:( szkoda, że w tym przypadku matczyna intuicja nie zawiodła:(
może to nie czas, ale jak znajdziesz siłe, napisz skąd ten tetniak? powstał tak nagle?
 
Do góry