reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza naszych pociech

zaneta ja już wczesniej podawałam probiotyk juzmi poszło 2buteleczki biogai a teraz drugą dicofloru zacznę używać...a buteleczka ma 5ml (mało tego a drogie jak złoto)i wystarcza to na tydz ,,, nie wiem dokładnie bo nie liczę tego
 
reklama
.My po trudnym dniu Amelianka marudna po szczepieniu .Rozwija się prawidłowo waga prawidłowa i taka na nią czyli 4850 wzrost 58 cm:biggrin2:.Więc według wszelkich norm po 700 gramów na miesiąc .Nie leży na brzuchu bo nie cierpi lekarka by ją kłaść do pierwszego krzyku więc to trwało w gabinecie 20 sekund.Lekarka się poddała i stwierdziła,że niereformowalny egzemplarz:-D.Ale to nie ma znaczenia ładnie główkę trzyma ,a któregoś dnia sama zacznie się przekręcać.No ale w czwartek morfologia ponoć badanie kontrolne ,a mnie już ciarki przechodzą ona tak płacze:-(.No i o stówkę mam lżej w portfelu ale tylko jedno kłucie:tak:
 
My po szczepieniu,maly plakal tylko troszke:tak: Waga 6860g,dlugosc ok 63cm:tak:Po szczepieniu byl troche marudny,ale noc byla spokojna:tak:
Azula u nas 420zl mniej w portwelu:-:)baffled: My jeszcze musimy szczepic przeciw pneumokokom:no:
 
ale ceny są teraz za szczepienia, jestem szczęściara że u nas pakiet szczepień jest za darmo...
dorka fajnie waży Franuś duży chłopak:tak:
azula ale masz uparty egzemplarz:-D
 
my tez dzis po szcepieniu
mała wazy 6330 i miezy63cm:)) klucha jedna:))
i uwaga wcale ale to wcale nie płakała :)) moja dzielna babeczka:)) u nas mniej 125 zł z portfela hehehe
 
No właśnie czy Amelka wciąż jest najmniejsza:confused:?.Bo niby ma przybierać co miesiąc 700 gram do pół roku potem po 500 g do roku więc ona przybiera prawidłowo ale mogłaby ciut więcej .Chociaż i tak wszystkim się podoba ładnie się do ludzi uśmiecha.Jedno co jest pocieszające ,że dłużej się cieszymy ciuszkami:-D
 
reklama
Do góry